Tahle sexy kočka je ministryní sportu ve Venezuele: ČSSD chce poslance judistu

Autor: simao - 
29. 4. 2013
14:24

Nebezpečná kráska s vysportovaným tělem a okouzlujícím úsměvem, to je Alejandra Benítez, nová venezuelská ministryně sportu. S kordem v ruce se tahle sexy šermířka představila hned na třech letních olympiádách. Česko se však rozhodlo Venezuele konkurovat - a ministrem sportu by se podle ČSSD měl stát poslanec-judista Petr Hulinský.

Alejandra Benítez, která má ve svých 32 letech za sebou účast na letních olympiádách v letech 2004, 2008 i 2012, se stala součástí nového vládního kabinetu ve Venezuele. Ministryní sportu jmenoval oblíbenou krásku Nicolás Maduro, vítěz nedávných prezidentských voleb a nástupce zesnulého vůdce Huga Cháveze.

Kráska bude šermovat na politickém poli

"Tento den je pro mně novou výzvou, abych se stejným odhodláním, jako na planši bojovala za svou vlast," napsala Alejandra na sociální síť poté, co se stala jednou z nejvíce sexy ministryní na světě. Zbývá jen dodat, že planš je vymezený prostor, na kterém šermíři zápasí.

Poslanec, který přerazí desítku tvárnic

To poslanci za ČSSD Petru Hulinskému jsou bližší tatami, tedy prostor, na kterém svádí urputné souboje třeba judisté. Jde přitom o těžkou váhu - Hulinský je spoluzakladatelem Českého svazu Taekwondo WTF a členem Výkonného olympijského výboru, který dokáže přerazit přes desítku tvárnic...

S Alejandrou Benítez jej kromě záliby ve sportu může v dohledné době spojovat další věc - i on může usednout do křesla ministra sportu. Hulinský byl totiž až dosud stínovým ministrem pro místní rozvoj. V nově složené stínové vládě, kterou dal dohromady předseda sociálních demokratů Bohuslav Sobotka, však změnil resort.

"Sport může hrát mnohem významnější roli při podpoře zdravého životního stylu a také při sociální integraci společnosti," řekl však Hulinský serveru tyden.cz. Jen drobná poznámka na okraj - ve stínové vládě ČSSD, která v předvolebních průzkumech válcuje ostatní politické strany, však jakákoli žena - ministryně chybí...

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

rumcaiz ( 29. dubna 2013 22:47 )

jen bych podotkl, že to děvče drží v ruce šavli a ne kord

barracuda.sro ( 29. dubna 2013 21:30 )

Jen tak mimochodem ,na co potřebujeme Ministra sportu.Opět vyhazování peněz na nesmyslnou funkci.Máte snad šetřit.

milhaus.nav ( 29. dubna 2013 21:28 )

pětka YTONG praská naležato vlastní vahou.takže nic moc Hulínksý

japos22 ( 29. dubna 2013 19:10 )

Nebezpečná kráska, tenhle nadpis fakt sedí.

namoroman ( 29. dubna 2013 17:16 )

Venezuelanky jsou vyhlášené krasavice na světě ! Ona není moc krásná ,ale skvěle focená... Sašenka je ale beztak pěkná kočka A ten Hulínský je blééé Po těch jejích fotkách mi ty jeho zkazily náladu...-

Zobrazit celou diskusi
Další videa