Komunista Ransdorf má další historku, jak nasekal dluhy: A teď jde do dražby jeho byt

Miloslav Ransdorf má 17milionový problém
Autor: šim - 
25. 4. 2013
12:06

Komunistický europoslanec Miroslav Ransdorf se topí v dluzích. Věřitelům dluží 17 milionů a na jeho majetek je uvalená exekuce. Za co dluží, to ještě nebyl schopen vysvětlit, nyní přišel s další historkou.

Už jsme od Ransdorfa na vysvětlenou dluhů slyšeli ledacos. Nejdřív si prý půjčil na vilu, pak prý si půjčil finanční hotovost pro přátele a nyní své dluhy vysvětluje půjčkou na předvolební kampaň ve volbách do europarlamentu. Ransdorf to řekl serveru lidovky.cz.

Jenže to má minimálně jeden háček. Tuhle povídačku Ransdorfovi nevěří ani jeho vlastní právník, který se stále drží varianty, že Ransdorf si půjčil peníze, aby je mohl půjčit svému kamarádovi. Tahle přátelská výpůjčka byla ve výši zhruba čtvrt milionu korun.

"V  žádném případě nešlo o financování kampaně, protože ta probíhala v roce 2010 a tyto dluhy jsou výrazně starší," řekl lidovkám.cz komunistův právník Roman Havlín.

Nad Ransdorfem jako Damoklův meč teď visí nesplacená směnka, která se s veškerými úroky vyšplhala na 7 milionů korun. A termín splacení se blíží, vyprší už 6. července. Ještě předtím si však projde martyriem veřejné dražby, v níž se v červnu bude dražit Ransdorfův byt i s příslušenstvím v Záběhlicích.

Ransdorf přitom nepracuje za žádnou podprůměrnou mzdu, jako asi dvě třetiny Čechů. Na teplém místečku v europarlamentu, kde si tu a tam dokonce při zasedání schrupne, si měsíce vydělá 200 tisíc, k nimž dostává vysoké náhrady.

Doporučujeme
krupan10 ( 26. dubna 2013 11:38 )

s pravdoláskařským konzultantem brugalem se nehádejte, je to pod úroveň. Jinak držím palce, v UK jsem nebyl, jinak mám Evropu projetou skoro celou.

krupan10 ( 26. dubna 2013 11:34 )

teda zatít 17 melounů sekyru, to už je talent, jaký mívají jenom bolševici

hopsicek ( 25. dubna 2013 17:05 )

brugale, proč se s ním zahazuješ? Plýtváš zbytečně energií na takovýho hňupa jako je krakonos500. On se narodil jako debil a umře jako debil.

brugal ( 25. dubna 2013 16:44 )

Tihle šoféři byli za bolševika těžká honorace - jedna fůra pro podnik a druhá se zašmelila.Pamatuji když naši rekonstruovali statek - Praga S5 cihel za karton Sparet a dvě lahve Myslivce.Pak přišla revoluce skončily zlodějiny a z melouchářů a šoférů se stali největší bojovníci proti kapitalismu.

brugal ( 25. dubna 2013 16:34 )

Ne,to jen znamená,že to je nad tvé chápání ... úsměvné je,že i když zjevně nevíš o co se jedná hned blábolíš o okrádání.Možná by to chtělo pomoc odborníka.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa