Ředitel školy zneužíval dceru: Dostal jen podmínku!

Ilustrační foto
Autor: ČTK, oj - 
11. dubna 2013
10:39

Ředitel Střední zdravotnické školy v Hranicích na Přerovsku Karel Ančinec zneužíval nevlastní dceru. Olomoucký krajský soud mu dnes potvrdil dvouletý podmíněný trest. Muž s rozsudkem nesouhlasí, zvažuje možnost dovolání k Nejvyššímu soudu. Na ředitelskou funkci musí rezignovat.

Osmapadesátiletý učitel tělocviku a trenér fotbalového dorostu se podle rozsudku dopustil pohlavního zneužívání, pokusu o znásilnění a útisku na své nevlastní dceři, s jejíž matkou léta žil ve společné domácnosti, informoval Olomoucký deník.

Trestné činy spáchal téměř před 20 lety na tehdy osmileté dívce, podle předsedy senátu však ani po uplynutí této doby není případ promlčený. Ředitel veškerou vinu popřel, tvrdil, že šlo o mstu bývalé družky.

Podle zástupců školského odboru krajského úřadu bude s ředitelem rozvázán pracovní poměr a kraj na jeho místo vyhlásí výběrové řízení.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

malima ( 12. dubna 2013 12:24 )

Tak naši i my, dvě dcery, jsme se taky nestyděly... Navíc, on se o ni staral od mala... a nudismus jim není cizí... Takže jaká nahota ??? Je to jen součást životního stylu, se kterým souhlasila i matka Irena Hudcová ... A Jana Hudcová toho uměla využít..., aby se po letech s matkou Irenou usmířila... ??? Navíc ve výpovědi Jany Hudcové, jako rádoby zneužívané, nesouhlasí řada údajů ... Takže, kde je pravda ??? Kdybych si já teď usmyslela, že někoho udělám na sexuálním zneužívání , tak vím, že to dám !!!

wimr ( 11. dubna 2013 17:26 )

Lidi! Chlastat a mr.dat se muší, to je marná věc.

malima ( 11. dubna 2013 16:43 )

Pardon ... je to slečna Hudcová, nikoliv Holcová !

malima ( 11. dubna 2013 16:24 )

A když by tedy, dle statiszik, měla odmítat sex, tak proč se jím slečna Holcová , jako nezletilá živila ???

jaja38 ( 11. dubna 2013 16:13 )

Přesně tak,myslím,že každá studentka co prošla SZŠ v Hranicích by mohla dát za ředitele ruku do ohně.Je to slušný člověk,který přesně ví co si může dovolit a co né a kde jsou hranice není to žádný pedofil....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud