12. listopad 2019
Svátek slaví Benedikt, zítra Tibor
DISKUSE K ČLÁNKU

wimr:Lidi! Chlastat a mr.dat se muší, to je marná věc.

(11. 04. 2013 17:26)

malima:Psychicky labilní, rozmazlená holka, která se chtěla pomstít matce, se kterou se nesnášela,( nebylo jí 8 jak se píše, ale 16 let ), proto jako nezletilá utíkala z domova bůh ví kam a následně se živila prostitucí... V momentě, kdy se smatkou usmířila,v době kdy už otčím s matkou nežil, tak vytáhla tohle na slušného člověka, který se o ni staral ... Učebnicový příklad toho, jak rozmazlený fracek zničí život šlušnému člověku ..., který si, když za ním chodily studentky do ředitelny, nechával raději otevřené dveře, aby se vyhnul právě podobným spekulacím ... Ta holka slečna Holcová , by zasloužila !!!

(11. 04. 2013 16:04)

jaja38:Přesně tak,myslím,že každá studentka co prošla SZŠ v Hranicích by mohla dát za ředitele ruku do ohně.Je to slušný člověk,který přesně ví co si může dovolit a co né a kde jsou hranice není to žádný pedofil....

(11. 04. 2013 16:13)

malima:Pardon ... je to slečna Hudcová, nikoliv Holcová !

(11. 04. 2013 16:43)

jaja38:Zhrzená bývalá přítelkyně kolem sebe kope a mstí se kde může.Je to pěkný hnus.Dotyčná paní,matka prý zneužívané dcery je pěkná megera,která zastupovala svou dceru v posteli u jejího přítele,když ta zneužívaná chudinka vydělávala peníze v zahraničí tím nejtarším řemeslem na světě.Je to dost nechutné obviňovat někoho kdo právě tuto dotyčnou zneužitou chudinku odmítl,když ho ona sama sváděla.Paní učitelka je asi naštvaná,že si ji nikdy pan ředitel nevzal a tudíš ho nemohla při rozvodu oškubat,tak se snaží mu aspoň takto uškodit.

(11. 04. 2013 15:57)

hofihofi:Chtel bych po 20 letech videt ten verohodny dukazni materiál, mozna by mel byt odsouzeny nekdo jiny.

(11. 04. 2013 15:29)

j.f.k.50:Věřím, že nestranný pozorovatel může mít pochybnosti,ale čekám, až na povrch vylezou i jiné jeho charakterové a morální vlastnosti. A že to nevěděl jeho přímý nadřízený na KÚ,tomu se chce jenom smát,když spolu chodili na ryby a na dovču.

(11. 04. 2013 13:06)

bigcock: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 04. 2013 12:43)

karelhlavaty:Masakr. Prasečkář dostane podmínku. Ale kdybych na Václaváku přednesl projev o svém názoru na cikánskou menšinu, vylezu z basy tak v devadesáti letech a to mi není ani 40...

(11. 04. 2013 12:05)

hofihofi:A to jako na všechny,takze ty vlastne urazis moji zenu, a proc co ti udelala?

Jinak udani po 20 letech je uzasne. Vetsinou vymyslene ze vzteku.

(11. 04. 2013 15:27)

nbcz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 04. 2013 20:43)

senatnivyzirka: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 04. 2013 11:20)

zasejedna:třeba se odvolává, že se mu zdá trest mírný , ale vážně, mnoho žen, které byly zneužívány jako děti, tak o svých zážitcích mluví až v dospělosti, třeba po narození dítěte a takpod.

(11. 04. 2013 11:11)

adorator:a stejně tak se najdou takové, které se takto snaží pomstít svým bývalým partnerům. Na prokázaný čin mi připadá hodně nízký trest.

(11. 04. 2013 11:19)

e.44:Taky se mi to nezdá. Kdyby mu bylo nade vší pochybnost dokázáno že se dopustil pohlavního zneužívání, pokusu o znásilnění a útisku na osmileté dívce, nebylo by možné aby dostal dva roky podmíněně.
"Odnětím svobody na dvě léta až deset let bude pachatel potrestán, spáchá-li pohlavní zneužití na dítěti mladším patnácti let svěřeném jeho dozoru, zneužívaje jeho závislosti nebo svého postavení a z něho vyplývající důvěryhodnosti nebo vlivu." (§ 187)
On tam má ještě pokus o znásilnění a útisk...
Pokud by mu bylo všechno dokázáno, tak i v případě benevolentního soudce by šel sedět. Třeba jenom na ty dva roky, ale na podmínku by u souhrného trestu neměl nárok.
Tak kdo ví jakto vůbec bylo.....

(11. 04. 2013 11:43)

j.f.k.50:Kdyby mi partner chodil po bytě nahatý před mojí nezletilou dcerou, tak by letěl i kdyby byl ředitel zeměkoule. A kdyby s ní někdy souložil a ona se mi přiznala, tak ona by dostala facana přes celou a jemu bych ho upižlala tupým nožem a ještě bych ho posolila Věřím jim

(11. 04. 2013 12:16)

e.44:K ničemu z toho co popisuješ, že bys ty udělala, nedošlo a vylezly s tím navíc až po dvaceti letech a přes to jim věříš?
Já tedy rozhodně mám pochybnosti.

(11. 04. 2013 12:51)

jsemmartina:neměj pochybnosti, děcka se s tím nesvěřují...

(11. 04. 2013 14:47)

mzop:bej Tvoje dcera, tak se radsi obesim. Evidentne nemas ani poneti, co s malym ditetem takovy zneuzivani zpusobi. Nechapu, proc by melo dosta facku za to, ze si jeho matka privede dpomu pedofila a jeste necha diteti ublizovat. Profackovat bys potrebovala spis Ty.

(11. 04. 2013 13:03)

valentinar:

(11. 04. 2013 13:30)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy