Rvačka před umučením Petry (†15)! Vrah se popral na diskotéce

Před umučením Petry byli spolu vrazi Michal a Tomáš na diskotéce, kde se málem poprali  (Autor: INT, Facebook)
Autor: simao, INT - 
2. dubna 2013
12:21

Co se dělo na jihlavské diskotéce předtím, než se vrah Michal K. a školačka Petra vydali do podkrovního bytu, kde vyhasl Petřin život? Kamarádka zavražděné dívky Lucie (19) prozradila, že došlo i na bitku! Druhý z mladíků, obviněných z brutální vraždy, Tomáš Z., se totiž popral. Zasahovat musela i policie. 

Problémy s agresivitou však měli podle všeho oba mladíci. Oba prý "startovali na první našlápnutí", jak okolí popisuje impulzivní chování Michala K. a Tomáše Z., mladíků, kteří skončili ve vazbě kvůli obvinění z brutální vraždy školačky Petry.

Rvačka na diskotéce

Společně vyrazili vrazi i do jihlavského klubu Ponorka, kde se potkali s Petrou. Michal prý byl v dobré náladě. Uměl za to podle kamarádů vzít a pořádně se napít. Dokládá to i fotka z nedatované divoké párty, kdy se na jihlavském parketu Michal fotí polosvlečený se svými kamarády a s dámskou podprsenkou...

Konfliktní Tomáš se však propil k poněkud agresivní opici. Chtěl prý vyvolat rvačku, na místě dokonce musela mírnit vyhrocenou atmosféru policie. 

Vrah Michal K. uprostřed se svými kamarády při divoké partyVrah Michal K. uprostřed se svými kamarády při divoké party | Facebook

Svědectví toho, co se dělo v posledních hodinách Petřina života, přitom podala kamarádka Petry Lucie (19). I ona prý od Tomáše jednu schytala.

"Tomáš byl takovej, že mlátil holky. Já jsem v ten pátek od něj dostala taky, ale netušila jsem, že by mohl být až takovej násilník, že by dokázal někoho zabít," řekla zdrcená Lucie FTV Prima z psychiatrické léčebny.

Chtěli vrazi svést pátrání na falešnou stopu?

V péči doktorů končila poté, co se dozvěděla o vraždě své kamarádky. Že ji kluci, které znala, v Michalově bytě desítky minut mučili, škrtili a šlapali jí podle policie na krk motorkářskou botou, jí otřáslo. Sama nechápe, jak je možné, že se pak zapojili do pátrání po Petře. A vylepovali plakáty, jako by se nic nestalo.

Lucie si však myslí, že se během toho pokusili svést pátrání na falešnou stopu, když Petřino oblečení pohodili v parku u nádraží. "Tam se našli ty její věci - podprsenka, bunda a boty," prozradila Lucie, podle které se nejspíš odehrálo něco mezi Petrou a Michalem. Jaký byl přesný motiv Petřiny vraždy, to je však zatím předmětem policejního vyšetřování.  

valentinar ( 3. dubna 2013 18:22 )

se poseru

valentinar ( 3. dubna 2013 18:21 )

valentinar ( 3. dubna 2013 18:19 )

dygytálky

valena ( 3. dubna 2013 16:02 )

a já zase souhlasím s tím Vaším.

lipno ( 3. dubna 2013 14:39 )

Všichni zapomínají na "mámu", co jí pouštěla v 15 na diskotéky a chrápat k chlapům

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud