Zeman zapřáhne hejtmany: Na Vysočině budou sázet stromy!

Zeman zaúkoloval hejtmany, budou sázet stromečky na Vysočině, Hašek se přihlásil jako první
Autor: psch - 
13. 3. 2013
17:59

Prezident Miloš Zeman musí být opravdu zarytým milovníkem Vysočiny. Nechá vysázet nové stromy okolo rybníka v Novém Veselí, kde má chalupu. Nepostará se o to ale žádná profesionální firma, nýbrž hejtmani!

Zeman zaúkoloval hejtmany už druhý den svého úřadování. Jenže tentokrát nebudou používat ani hlavu, ani tužku, ani papír. Takže chlapci, hurá do holínek a tepláků, do ruky rýče a lopaty, jdou se sázet stromy k Zemanovi.

„Hejtmani vytvoří brigádu, která na hrázi novoveselského rybníka vysází nové stromy místo těch, které byly nezodpovědně vykáceny,“ pobavil Zeman všechny novináře. O to víc, že to myslel opravdu vážně.

Jeho slova vzápětí totiž potvrdil šéf Asociace krajů Michal Hašek, ke kterému se později přidali i další hejtmani a přislíbili pomocnou ruku. Vysázení stromků okolo rybníka v Novém veselí bylo podle Haška původně tématem hejtmana Vysočiny Jiřího Běhounka.

Doporučujeme
kobyla1 ( 14. března 2013 07:02 )

Ty tu bliješ pořád, jen si si toho ještě nevšiml kretene

adrianaslamkova ( 13. března 2013 22:47 )

Ahoj. Mezi lidma ted koluje novinka, jak si vydelat nejake penize. Je to na - www.DveBarvy.Chytrak.cz - Ja si takto vydelavam uz pres mesic a nemuzu si to vynachvalit, stejne jako znami, kteri mi to poradili Doporucuji to omrknout rychle, protoze brzy to uz nebude mozne!

jsem.tu.taky ( 13. března 2013 21:32 )

jenže každý chlap umí jen šu.at, ale vzít lopatu do ruky ne

jsem.tu.taky ( 13. března 2013 21:30 )

vždyť budou mít pracky samej mozol, pokud vůbec vědí jak vzít lopatu či rýč do ruky

jsem.tu.taky ( 13. března 2013 21:28 )

Zemane, nevím, ale oni držet lopatu a rýč v ruce určitě neumí. No a hlavně, musíš je kontrolovat, aby náhodou nezasadili strom kořenama vzhůru

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa