Tomáš (†23) nezvládl zatáčku, on i kamarád Milan (†24) zemřeli po nárazu do stromu

Autor: shp, Nový Čas - 
12. 3. 2013
19:21

Jízda v zatáčce se jim stala osudnou. Řidič Tomáš Kožuch (†23) a jeho kamarád Milan Herz (†24) zemřeli na místě po nárazu do stromu ve slovenských Malackách.

Ostrou zatáčku se Milanovi nepodařilo vybrat a Ford Focus skončil ve stromě. Oba kamarádi na místě zemřeli. Třetí cestující, jejich přítel Adrian Štokinger (20), který seděl vzadu na sedadle spolujezdce, unikl smrti o vlásek. Bojuje však o život v nemocnici v bratislavských Kramárech.

Váš syn je mrtvý!

Paní Marii vzbudil v neděli ráno v pět hodin zvonek na bráně. Myslela si, že si její syn Milan si jen zapomněl klíče. Zůstala však stát jako opařená, když jí policisté řekli, že Milan je mrtvý. „Nedokážu se z toho vzpamatovat. Nemůžu tomu uvěřit,“ řekla zdrcená matka.

Večer se nikam nechystal

Podle ní se večer v sobotu nikam nechystal. „Byl unavený po tréninku, chtěl si odpočinout. Pak mu ale zřejmě někdo zatelefonoval a pak odjel,“ dodala smutně Marie. Na místo nehody teď nosí přátelé mladých obětí svíčky, které na místě zapalují.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

lunatic ( 12. března 2013 22:30 )

Nevím,zda v sobě naleznu tolik odvahy ,abych se jednou ušklíbl nad svojí vlastní smrtí - jako tito 2 mladíci ... no,uvidíme

delavar ( 12. března 2013 19:36 )

No dnes mu to proste nevyšlo,tak no a čo.Dvadsať tri ročný vodič s 20 ročnou praxou.Divne,že sa mu to stalo.A pri tom má taký inteligentný pohľad,aj napriek tomu,že je záhorák!! Počet blbov,imbecilov v SR: mínus jeden!

Zobrazit celou diskusi
Další videa