Surová matka týrala dceru: Bila ji do krve a mučila hladem

Ilustrační foto
27. 2. 2013
11:42

Místo tepla chlad, místo jídla hlad a místo vlídného slova surové bití. Tak se chovala žena z Hanušovicka (49) ke své sedmnáctileté dceři.

Žena dceru nejméně posledních pět let surově bila tak, že dívka byla prakticky nepřetržitě samá modřina. Když nepadaly facky, matka dívce alespoň vulgárně nadávala, případně po ní házela nejrůznější předměty a vyhazovala ji z domu.

„Dále jí, přestože dřeva měli dostatek, zakazovala topit v jejím pokoji,“ uvedl šumperský policejní mluvčí Josef Bednařík a dodal: „Dceři také zakazovala brát potraviny, takže ta někdy nejedla i dva dny, nedávala jí finance na cestu do školy a vyhrožovala jí zabitím.“

Situace vygradovala před dvěma dny. Matka dceru podle jejího tvrzení zbila do krve. Byla to poslšední kapla. Utekla z domu. Muži zákona matku zadrželi a obvinili z týrání, za což jí hrozí až osm let vězení.

Týraná dívka zůstává u příbuzných a její další osud je v rukou pracovníků sociální péče.

japos22 ( 27. února 2013 22:18 )

Když by si sedmnáctiletá vzala váleček na nudle, tak by mamka nevěděla kudy má zdrhnout

arapa ( 27. února 2013 13:08 )

nechápu, jak to mohlo tak dlouhou dobu projít, dcera nebyla nikdy za tu dobu u doktora, ve škole necvičila, nikdo si nevšiml, že je samá modřina, sousedi si nevšimli ničeho... soudí se matka že naplácala dítěti vařečkou - a tady takovýhle mučení a nikdo si ničeho nevšimne... to mi hlava nebere

peterwilliams ( 27. února 2013 11:50 )

17 nácka ji měla vzít něčím po hubě, když chrápala bestii jednu

peterwilliams ( 27. února 2013 11:49 )

Ryšlink byla to poslšední kapla ...co si chlastal??

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa