Tragédie ve Frenštátě: Masového vraha odmítla rodina pohřbít

Autor: Jiří Krušina, Slávka Červená - 
24. února 2013
05:00

Masového vraha, který vyhodil do povětří dům ve Frenštátě pod Radhoštěm a zabil 6 lidí, se jeho rodina zřekla. Odmítá ho i pohřbít.

Manželka, tchýně, dcera i syn Antonína B. (†57) se vyhýbají lidem. S šíleným útokem svého blízkého nechtějí mít vůbec nic společného. Manželka Ruth B. se skrývá u své staré maminky v domě s pečovatelskou službou.

Velice špatně nesou hrozný čin svého otce i jeho děti. „Prosím vás, nechte nás na pokoji,“ odpověděla na otázku Nedělního Blesku zdrcená dcera Antonína B. Syn se pouze zmohl na sdělení:. „Pokud to táta skutečně udělal, tak jsem s ním nadobro skoncoval.“ Pořádnému tlaku čelí i mužova tchýně paní Josefa C. „To víte, že nám z té hrůzy není do smíchu. Nikdy jsem s ním ale nic neměla a nemám, co bych vám o něm řekla,“ sdělila tchýně zabijáka Josefa C.

Jedno však rodina sdělila jasně a jednotně: Toho vrahouna nepohřbíme. „Příbuzní se k němu opravdu nehlásí a tak to zatím, vypadá, že mu pohřeb budet vypraven na náklady státu,“ řekl tajemník frenštátské radnice Petr Kubenka.

pelagie ( 25. února 2013 07:53 )

to si možná skutečně nezaslouží , ale penze po něm bude dobrá, což ?????

hofihofi ( 25. února 2013 03:10 )

Nikdo oficialne nerekl, ze ten clovek je tim skutecne vinen, on ten barak byl v dezolatnim stavu a neni vylouceno, ze se majitele to pokouseji na nej svest. I tak to muze byt, jen ty famy o plynovych lahvich a ktere tam nakonec nebyly.

herecka ( 25. února 2013 02:01 )

herecka ( 25. února 2013 01:59 )

herecka ( 25. února 2013 01:56 )

Také mi vyprávění souseda připadá hodně přibarvené, proč to neřekl hned???? Připouštím, že ten člověk mohl být smyslů zbavený, šílený, mohl se smát, ale že by si s ním ještě povídal? To tam měli tolik času spolu diskutovat??? Pán chce být zajímavý, ale na druhé straně prožil velké trauma, tak se to dá odpustit....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud