Matku (†30) osmi dětí zabila kola: Denně vypila 8,5 litru!

Natasha (†30) dostala z pití koly infarkt  (Autor: Facebook/Ilustrace SCOM)
Autor: shp - 
12. února 2013
20:59

Novozélanďanka Natasha Harris (†30) byla natolik závislá na kole, až ji pití šumivého nápoje s velkým obsahem cukru a kofeinu zabilo! Po ženě zůstal přítel s osmi dětmi!

Natasha Harris utrpěla infarkt poté, co za posledních osm let svého života vypila více než 23,5 tisíce litrů koly! Její závislost dokonce vedla k tomu, že přišla o veškeré své zuby a jedno z jejích dětí se narodilo se zuby bez zubní skloviny.

Ráno se cítili bez energie, proto pila kolu

Její partner Christopher Hodgkinson prohlásil: „Nikdy jsem takhle o kole nepřemýšlel. Nikdy mě nenapadlo, že by někomu mohla ublížit. Je to jen šumivá limonáda, její pití by mělo být jako pití vody.“ Vysvětlil také, jak k závislosti přišla: „Ráno když vstala, tak byla náladová a cítila se bez energie, proto pila kolu.“

Když doma kola došla, začala z toho šílet

Rodina zesnulé Natashy říká, že na etiketách koly není žádné varování před možným vznikem závislosti na nápoji. Christopherova matka, Vivien Hodgkinson, říká: „Měla dokonce abstinenční příznaky, když kolu nepila. Když došla, začala z toho šílet.“

Upadla a lapala po dechu

Christopher nakonec Natashu objevil ve svém domě v Invercargillu, když spadla na zem a lapala po dechu v únoru 2010. Od té doby to s ní šlo z kopce a zanedlouho zemřela. Koroner David Crerar nakonec prohlásil, že za její smrt může nadměrná konzumace koly s dalšími nezdravými stravovacími návyky a životním stylem.

peterwilliams ( 13. února 2013 05:20 )

kdoví co ještě chlastala ...a pod vivem si nadělala tolik h.a.rantů

e.44 ( 12. února 2013 23:17 )

Proč ne rovnou Coca-Coly? jak je uvedeno v původním článku ze kterého se člověk například dozví že jednou z příčin tak vysoké konzumace Coca-Coly byla hypokalémie dotyčné a nízká hladina draslíku. Ale proč Blesk zrovna teď vykopal tenhle dva roky starý případ, to mi moc jasné neni. Že by permanentní okurková sezóna?

djaba ( 12. února 2013 21:59 )

Popletli ještě více ,bylo to kolo a velké ,pili rum zn. Drak .

brutal ( 12. února 2013 21:36 )

Úplně to popletli,správně má být Kolaloka.

mesalina ( 12. února 2013 21:18 )

snad coly, ne? takhle to vypadá, že byla závislá na jízdě na kole...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud