Bitka na ministerstvu práce: Vzduchem létaly výkaly!

Autor: ska - 
28. 1. 2013
20:48

Doslova v bitevní pole se včera odpoledne proměnilo prostranství před ministerstvem práce a sociálních věcí. Demonstranti, kteří protestovali proti vystěhování romských rodin z ubytovny v Ústí nad Labem, se porvali s policií. Vzduchem létaly nejen sněhové koule, ale i psí výkaly.

Skupinka odhodlaných aktivistů vnikla následně do budovy ministerstva a nechtěla odejít. Vzhledem k tomu, že ani neprošla nezbytnou bezpečnostní prohlídkou, dorazili na místo ozbrojenci a vzbouřence vyvedli. „Zadrželi jsme dvanáct osob, jejichž chování budeme řešit v přestupkovém řízení. Neuposlechli výzvu, aby budovu opustili,“ sdělil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Ostatní protestující eskortu napadli a házeli po ní vše, co jim přišlo pod ruku. Včetně hlíny, sněhu a psích exkrementů!

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zadnice ( 29. ledna 2013 10:53 )

Správně!

londynskypes ( 29. ledna 2013 06:17 )

u te fotky

londynskypes ( 29. ledna 2013 06:16 )

pendreky a rezat a rezat a vyhnat do Indie..

londynskypes ( 29. ledna 2013 06:15 )

londynskypes ( 29. ledna 2013 06:14 )

 pry VZDECH litali koule a lejna psu

Zobrazit celou diskusi
Další videa