Bývalý fotbalista Barbarič (†42): Zastřelil svou manželku, teď sám zemřel

Autor: ljš - 
18. ledna 2013
17:05

Minulý týden zastřelil svou exmanželku Moniku (†41) a pak zbraň obrátil zbraň proti sobě. Zatímco žena zemřela krátce po útoku, Martin Barbarič (†42) bojoval v nemocnici o život ještě sedm dní. Dnes však svým zraněním podlehl.

Podle informací televize Nova Barbarič svým zraněním podlehl v královéhradecké nemocnici dnes brzy ráno, potvrdila to i mluvčí Generální inspekce, která případ vyšetřovala, protože Barbarič byl policista.

Vraždu plánoval

Barbarič si v pátek, kdy podle svého známého prohrál 50.000 v sázkách, nejprve dojel na policejní stanici, kde pracoval, pro služební zbraň. Pak zamířil do kadeřnického salónu, kde pracovala jeho bývalá manželka Monika. 

Počkal asi půl hodiny, až obslouží zákaznici, pak s ní vyšel na dvorek, kde ji nejprve střelil do břicha a poté do hlavy. Pak prostřelil hlavu i sobě. Monika krátce po převozu do nemocnice zemřela, vrah po několika dnech v hradecké nemocnici také.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Další videa
Články odjinud