Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

8 hodin vyjednávání: Žena chtěla skočit z okna, hasiči ji srazili proudem vody

Autor: psch - 
18. ledna 2013
10:55

VIDEO | Celých 8 hodin trvalo policejním vyjednavačům přemlouvání ženy, která chtěla skočit z okna. Za zoufalým činem byla prý těžká životní situace.

Složité vyjednávání se ženou původem z Ukrajiny skončilo na pražském sídlišti Zahradní Město nakonec dobře. Žena stála v okně ve třetím patře a vyhrožovala, že skočí.

Celou situaci nakonec rozlouskli hasiči neobvyklým způsobem. "Začali do okna stříkat vodu, aby se k němu třiatřicetiletá cizinka nemohla dostat. Zevnitř ženu zachytili ostatní," řekla Mediafaxu policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Na místo kromě policejního vyjednávače dorazili i záchranáři a hasiči se speciálním nafukovacím vakem, kdyby žena z okna opravdu skočila. Vše naštěstí ale dopadlo dobře. Ženu odvezli záchranáři na psychiatrii.

Video  Vyjednával se sebevražedkyní 8 hodin: Nedělám to pro prachy  - David Malík, Richard veselý
Video se připravuje ...

Na videu lze zaslechnout část vyjednávání

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

nyxx ( 18. ledna 2013 17:15 )

Ty se musíš mít obzvlášť špatně, podle toho že jen sedíš u PC a neustále tu plácáš nesmysly, ty komunisto!

nyxx ( 18. ledna 2013 17:13 )

Dobré časy nebyly nikdy a to pamatuju hodně, ty rudá palice.

henes ( 18. ledna 2013 14:38 )

Komediantka jako jiní sebevrazi....

jenka ( 18. ledna 2013 13:32 )

Tak vypomáhej, pomáhej sobě, neslíď a kušuj! Taky jsem pracovala u právníka. To co tam vidíš je jen zlomek. Důchodci jsou strachy bez sebe, co bude až budou bezmocní; každým dnem se zmenšuje naděje na oporu státu, ať v nemoci, či bezmoci. Na hamižnění peněz ve tvé představě z valné většiny se důchodci nepodílí. Jsi pokřivený z toho světa, kam jsi matně nahlédl! Kterou cestu si vybereš, je už jenom na Tobě.

znalec ( 18. ledna 2013 13:06 )

chytrý a sociálně cítíci fortine, žiju z průměrného důchodu a z okna neskáču, zato náš impotentní cizinecký zákon umožňuje vyplácení bohatých dávek cizincům a to hlavně na úkor důchodů a ostatních našich potřebných...

Zobrazit celou diskusi