Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Uchazeči o Hrad se vám snaží zlepšit náladu: Franz bušil do piána, div nelétaly klávesy

Špatnou náladu se lidem snaží na videu zlepšit dva prezidentští kandidáti - Vladimír Franz a Jiří Dienstbier.  (Autor: Archiv Blesku)
Autor: red - 
3. prosince 2012
21:19

Máte blbou náladu? Třeba vám ji zlepší poslední dva prezidentští kandidáti Vladimír Franz a Jiří Dienstbier. Stejně jako zbývajících devět hradních adeptů, i oni to měli od Blesku za úkol.

Všichni uchazeči o post hlavy státu dostali nanejvýš minutu a bylo na nich, jak a čím se pokusí zahnat vaše chmury a zpříjemnit vám den. Jak se s tím před kamerou popasovali? Podívejte se.

Vladimír Franz (53)

Jako jediný se rozhodl místo řečnění zahrát na klavír. Jeho variace na Beethovenovu Ódu na radost je stejně svérázná jako sám interpret. Pustit si ji můžete na Blesk.cz. Nakonec pronesl jedenáct slov: Vážení přátelé, jsme Evropani, mějme se rádi. A mějme dobrou náladu.

Video Vladimír Franz - Blesk

Jiří Dienstbier (43)

Je prima, že Češi si dokáží dělat srandu úplně ze všeho, i z volby prezidenta. Ale na druhou stranu já si myslím, že mojí rolí není pobavit na jednu vteřinu a dělat nějakého baviče nebo klauna. Myslím, že rolí prezidenta je dodávat optimismus na dlouhá léta dopředu a vytvářet podmínky pro to, aby se tady každému žilo dobře a aby na tu srandu mu ještě zbyl nějaký čas a energie.

Video Jiří Dienstbier - Blesk

doktorka6 ( 28. prosince 2012 19:11 )

Já a nejen já, volím č.4 Táňu Fischerovou. Je to čestný člověk se sociálním cítění. Je houževnatá a vzdělaná, tak nás obyčejné lidi nezradí. file:///tmp/T%C3%A1naF2-1.jpg

arcaben ( 4. prosince 2012 09:14 )

Kultivovaného Ferdu Mravence-práce všeho druhu neb v této squadře si stále nemůžu nikoho vybrat...asi mám vysoké nároky..?? Slintoš,Huhla,Pralesní šaman,Šišla.....To je jako elita národa??No potěš ti řiť...

arcaben ( 4. prosince 2012 09:11 )

Pralesní šaman si spletl džungli ve které by chtěl vládnout

ad-ga ( 4. prosince 2012 08:33 )

Franz baví i bez piána.Stačí se podívat na jeho ksicht. Hnus .

liskabystrouska ( 4. prosince 2012 05:11 )

Tak koho potom chcete za prezidenta?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud