Zhulená liška dobyla internet: Měl ji Lenin, Stalin a teď ji objímá Putin!

Autor: INT, lm - 
1. 12. 2012
16:45

Pravé internetové šílenství vyvolal výtvor neopatrné britské preparátorky Adele Morse (25). Její zpackaná práce při vycpávání obyčejné lišky nadchla blogerskou komunitu, která ze zmetku udělala světovou celebritu.

Preparátorka udělala chybu při vycpávání a zvíře ztratilo původní tvar. Nepovedený výtvor uložila do krabice a skoro na rok na lišku zapomněla. Když na ni opět narazila, rozhodla se ji vydražit na aukčním portálu. Liška se prodala za 330 liber, v přepočtu asi deset tisíc korun.

Na portálu si zvířete s zvláštním výrazem  všimli i blogeři a rozpoutali šílenství. "Zhulená" liška se začala rázem objevovat skrze grafické programy na fotografiích důležitých momentů. V galerii se můžete přesvědčit sami.


Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

matyldamatylda ( 1. prosince 2012 21:49 )

Lištička mi připomíná nemálo slavných celebrit po nespočtu plastických operacích.

naidka ( 1. prosince 2012 18:10 )

jsou zhulení víc jak ta zpotvořená "liška".

londynskypes ( 1. prosince 2012 17:53 )

jsou zhuleni se nediv naidka

naidka ( 1. prosince 2012 17:31 )

Kravina dne . Bleskáči, probuďte se, už je večer!

Zobrazit celou diskusi
Další videa