Samkovi (3) diagnostikovali angínu místo rakoviny! Mohl zemřít

Malý samko mohl zemřít!  (Autor: Nový Čas)
Autor: INT, mok - 
2. prosince 2012
05:00

Kvůli neuvěřitelné chybě lékařů mohl malý Samko Tóth (3) ze Slovenska zemřít. Chlapcovi totiž diagnostikovali angínu místo rakoviny. Teď leží se svou maminkou na onkologii a bojuje o život.

Před několika měsíci začal mít malý Samko zdravotní problémy. Na krku se mu objevila podivná boule a měl vysoké teploty. Proto jeho rodiče neváhali a chlapce odvezli k lékaři, kde mu z nepochopitelných důvodů diagnostikovali angínu."Synovi se v květnu na krku objevila uzlina. Byli jsem na krčním, na sonu, dokonce ho hospitalizovali i v nemocnici. Léčili mu antibiotiky angínu," svěřila se Samkova maminka Veronika serveru čas.sk.

Rakovina

Jenže po čtyřech měsících běhání po lékařích se Samkovo rodiče dozvěděli nešťastnou zprávu. Jejich syn má rakovinu v pokročilém stádiu.

Nádor na krku se totiž začal chlapcovi zvětšovat a měl problémy s dýcháním. Život mu naštěstí zachránila doktorka z Seredi, která Samka okamžitě poslala na onkologii v Bratislavě. Tam mu nádor vyoperovali.

"Malému na onkoligii za pár hodin vyoperovali zhoubný nádor. Říkali, že jde o třetí stáduim ze čtyř. Byl to pro nás šok, úplně jsem se složila," říká smutně Veronika. Podle lékařů, kteří Samka operovali, mohl malý Samko zemřít.

Bojovník

Se svou maminkou teď leží na onkologii a dokola si opakuje: "Jsem bojovník". Tatínek jej navštěvuje jen o víkendu. Kvůli práci a malé výplatě si totiž častější návštěvy nemůže dovolit.


 

 

 

 

 


drobcek0508 ( 3. dubna 2013 17:03 )

takže vážený a milí,keby sa tak každý staral o seba ,prvá vec kto dovolil novinám to sem napísdat do blesku by ma rada zaujímalo,a druha vec starajte sa tí čo to vidia ružovo a mudruju keby bolo keby boli by sme v nebi láskavo o seba

marie60 ( 3. prosince 2012 06:57 )

Ty jsi teda dobrý, ještě to sved´ na mě,že kvůli mně zemřela. Ona postupem času,měla čím dál větší problémy.Dělali jsme v prašném prostředí a ještě kolikrát v lakovně, která nijak zdraví neprospívá.Nás, kteří jsme v ní stále nepracovali, neposílali na testy krve jak ty pracovníky, co tam stále dělali. Tou operací ji o něco prodloužili život.Prý by měla být v pořádku, ale po roce se zas rakovina objevila a byla ještě víc agresivnější. Ona dřív měla problémy s krví a když říkala mistrovi, že by neměla chodit do lakovny, tak na ni nebral ohled.

zuzad ( 2. prosince 2012 14:20 )

chlapcovi - snad chlapci ne? Jinak přeji malému, ať se brzy uzdraví a prožije ještě dlouhý hezký život.

abvydavatelstvi ( 2. prosince 2012 14:08 )

Můj děda taky nebyl nikdy u doktora a dozil se 98 let... . v 80 se podruhé oženil manželku měl o 30 let madsi... pil hodně koziho mléka a měl rád sex ..... to je nejlepší prevence proti nemocem...

abvydavatelstvi ( 2. prosince 2012 14:02 )

Za třicet let života na Slovensku jsem zažila několik lékařských přeslapu .... první když mi doktorka tvrdila že nejsem těhotná a byla jsem nakonec ve třetím měsíci.... druhý - když synovi po uhryznuti klíštětem doktorka diagnostikovala anginu a když ho na druhý den odvazela rychlá záchranka zjistili na infekčním že má těžký zápal mozkových blan co našeho pětiletého syna skoro stalo život a zůstal postižený .... třetí- začala jsem rapidně hubnout a bylo mi zle....doktorka mi řekla že to mám od nervů a musim jít na psychiatrii.... jsem změnila doktora a ten zjistil že mám zvýšenou činnost štítné žlázy....skoncila to operací.... manželovi doktor řekl že prodělal mrtvici a když ho v kritickém stavu odvezla sanitka tak v nemocnici zjistili že má dva nádory na mozku.... už je po smrti.... Doktorům už nevěřím .... začala jsem se léčit přírodně čerstvým kozím mlékem a bylinami.... vyecila jsem si sama rakovinu a cítím se už několik let skvěle .... čerstvé kozi mléko dělá zázraky...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud