Opilá doktorka (50) v Praze: Měla 2 promile a chtěla podplatit policii

Ilustrační foto
Autor: psch - 
6. 12. 2012
13:27

Opilou padesátiletou doktorku z Prahy si odvezli policisté. Nejen, že ordinovala pod vlivem, ale taky se snažila pacientce vpíchnout jehlu s neznámou látkou a přivolané policisty se snažila uplatit!

Na úterní návštěvu lékaře otřesená pacientka asi jen tak nezapomene. Nejen, že byla její lékařka opilá, ale hlavně se ji snažila vpíchnout injekci s neznámou látkou. A opilá byla tak, že ani nedokázala udržet rovnováhu!

A aby toho nebylo málo, ještě se snažila uplatit policisty! Do kapsy uniformy jednomu z nich strčila 4000 korun! Odmítla si „dýchnout“ a žádala je, aby situaci neřešili, přimhouřili okolo a nechali ji jít. „Toto policisté striktně odmítli, ale i přesto padesátiletá lékařka zastrčila jednomu z policistů čtyři bankovky o nominální hodnotě tisíc korun do kapsy u uniformy,“ uvedl tiskový mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Opilou doktorku policisté odvezli na služebnu, kde podstoupila lékařské vyšetření, které prokázalo více jak dvě promile alkoholu. Za ohrožení zdraví pod vlivem návykové látky a podplácení hrozí doktorce šest let za mřížemi!

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

hejhej ( 6. prosince 2012 15:26 )

Jenže případy opilých lékařů k soudu málokdy dojdou.Většinou se zametou.

doktorsafranek ( 6. prosince 2012 15:12 )

Naidka jasně že je to volovina. přece by jí lékařka nechtěla ublížit. Navíc si myslím, že i při 2 promile pozná penicilin od destilované vody a acylpyrin od antibiotika. Znal jsem chirurga. ten opewroval podnapilý celý živoit. Až jednou šli nějak jinak cévy tak jednu přeřízl a pak šdel do lochu

doktormediciny ( 6. prosince 2012 15:10 )

Lékařská komora jí může pozastavit praxi až po právoplatném rozhodnutí soudu.Jste nějací moc chytří. Na Moravě ordinují opilí obvodáci imervere a nikomu to nevadí

hejhej ( 6. prosince 2012 14:58 )

A co na to lékařská komora ? Zase udělá jen ty,ty a zametou to pod koberec,jako ve všech ostatních případech.

starypes ( 6. prosince 2012 14:53 )

Jak jí mohli nechat jít, když nemohla ani chodit ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa