Cukrovkář dva dny ležel na ulici: Vůbec nikdo mu nepomohl

ilustrační foto
Autor: jad - 
27. listopadu 2012
21:44

Neuvěřitelné utrpení si musel prožít devětapadesátiletý cukrovkář, který zkolaboval na ulici a nakonec upadl do bezvědomí. Lhostejní kolemjdoucí kolem něj chodili celé dva dny a nikdo mu nepomohl! Zachránili ho až strážníci.

Muž (59) s hypoglykémií ležel na ulici U Michelského mlýna v Praze 4. Nemohl se postavit na nohy a dva dny volal o pomoc. Nikdo z kolemjdoucích mu ale nepomohl!

Podchlazeného diabetika, který upadal do bezvědomí, si naštěstí všimli městští strážníci. „Stěžoval si na bolest zad a nohou. Hlídka na místo ihned přivolala záchranku,“ uvedla mluvčí strážníků Jana Přikrylová. Cukrovkář skončil v nemocnici.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

e.44 ( 27. listopadu 2012 23:12 )

Tak lidi viděli, že už se o ní někdo postaral, sanitku zavolal, co měli dělat víc? Postávat okolo a očumovat? Těžko z nich měl někdo znalosti aby dokázal pomoci .... A ten diabetik? Ten dojel pravděpodobně na špatné zkušenosti lidí s opici na zem padlými. Když se člověk párkrát snaží pomoct a je mu za to sprostě vynadáno, případně je pozvracen, tak to většinou vzdá. A když to nevzdá, jednou se dočká toho, že na něj opilec vytáhne kudlu......no a pak už to vzdaj i ti, co měli původně dost velkou snahu a vůli pomáhat.

matyldamatylda ( 27. listopadu 2012 23:11 )

...mám Tě docela ráda, ale někdy seš FAKT hovado.

sugar2 ( 27. listopadu 2012 22:16 )

zažila jsem něco podobného. Paní z protějšího skočila z okna. Volala jsemm sanitu, přikryla ji dekou, byla v bezfědomí. Mnozí se otočili a šli dál..... český člověk citově degeneruje.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud