Po Zlíně se toulal medvěd: Měli jsme ho na zahradě!

Autor: Slávka Červená - 
9. 10. 2012
08:45

Medvěd přímo ve Zlíně? Žádná kachna, ale skutečnost! Studenti zlínské univerzity, Martin (21) a Petr (21), si několikrát promnuli oči, zda dobře vidí. Viděli. Medvěd se jim promenádoval po zahradě…

„Udělali jsme dvě fotky přes okno. Jak jsme ho ale otevřeli, utíkal pryč. Dovnitř se dostal otevřenou brankou z lesa, který se zahradou sousedí,“ řekl Martin. Odkud se medvěd vzal v obydlené části ve Zlíně-Podhoří, na to nedovede nikdo odpovědět. Nejspíš mu zavoněla jablka, kterých je plná zem.

Velká rarita

„To je obrovská rarita. Řekl bych, že to není možné, protože je to příměstská část, velký pohyb lidí. Členové mysliveckého sdružení nic takového nezaznamenali,“ řekl Blesku vedoucí městských lesů Petr Kochta (55).

Podle něj je to velmi zvláštní úkaz, protože potravy je dostatek, neměl by trpět hlady. Ale není třeba paniky. „Medvěd je dávno pryč. Lidé by snad pro jistotu neměli pouštět na volno psy. Ti by mohli medvěda rozzuřit. Houbaři ať se vyhýbají houštinám. Nechápu ale stále, odkud mohl přijít. Snad z Beskyd a Vizovických vrchů,“ dodal Kochta.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zelena.karkulka ( 9. října 2012 21:32 )

co je na tom raritního?Kdyby to byl lední medvěd tak neřeknu....

kacota ( 9. října 2012 12:59 )

Je to pravda, žiadny bulvárny drb. A ten medveď nie je jeden..

hohoho ( 9. října 2012 12:23 )

...jo a zvažovala jsem to někde nahlásit, ale to by s míšou možná špatně dopadlo, takhle se sám vrátí, kam patří a nikdo mu neublíží...od soboty je už určitě dávno pryč.

hohoho ( 9. října 2012 12:21 )

Pocházím od Zlína a v Sobotu jsem ho také viděla na tom místě.

slimstar ( 9. října 2012 12:12 )

a takovej medvidek projde denne aj 150 km

Zobrazit celou diskusi
Další videa