Další nebezpečné potraviny v obchodech: Oslizlé párky nebo plesnivé piškoty

Autor: INT, mok - 
5. října 2012
17:33

Plíseň, oslizlé párky nebo škůdci v potravinách. I takové jídlo se bohužel objevuje v českých obchodech. Server potraviny na pranýři si ale na nekvalitní nebo dokonce nebezpečné výrobky políčil. A jak to dopadlo?

V českých obchodech rozhodně není výjimkou nekvalitní, šizené nebo dokonce nebezpečné jídlo. Za poslední týden přišli inspektoři na dalších jedenáct výrobků, které byste si rozhodně nechtěli koupit. A na jaké výrobky si dávat pozor? To odhaluje server potravinynapranyri.cz.

Server zařadil mezi nebezpečné výrobky: Oslizlé, šedozelené Kubíkovy párečky, sušené meruňky, ve kterých se vyskytovali drobní škůdci, dále piškoty nebo polský pastiňák.

A nezapomněl ani na šizené nebo nekvalitní potraviny. Tam zařadil broskvový džem Lubawam, salám Viking, Family´s waferrs - plněné oplatky, sálám Vysočina, Turistický salám nebo kremžskou hořčici Delipo.

eremita ( 6. října 2012 22:49 )

No jo, no, je hezká víra v podporu českých firem, jenže, když už se prokoukáte minipísmem lupou, zjistíte, že z dříve renomovaného českého výrobce je tak nějak plíživě jakýsi distributor výrobku, zhotoveného v Polsku, Německu, jiní zase používají do echt českých uzenářských laskomin separáty dovážené z Polska, takže jsme podváděni stále a vybírat jaksi není z čeho. Je velký rozdíl mezi potravinami, které jsou dováženy k nám a těmi, co se konzumují pod stejnou značkou v zahraničí a tak je vlastně nejméně škodlivý placebo laciný masově vonící salám, který maso neobsahuje, jen sóju,a to v nejlepším případě. Vylepšující všudypřítomná "éčka" nemá cenu zmiňovat....

kobyla1 ( 6. října 2012 13:34 )

Na tom něco je

kobyla1 ( 6. října 2012 13:33 )

No možná se budeš divit, ale to žrádlo co tu bylo za komančů je dnes docela luxus.Ony ty tvrdé normy co tu byly se museli zrušit právě díky kvalitním potravinám ze západu, protože by se to sem jinak dodávat nesmělo. A je mi fuk jestli se mnou souhlasíš nebo ne. Vím své, protože o složení dnešních potravin mám víc než slušný přehled a můžu srovnávat s tím co tu kdysi bylo.

kobyla1 ( 6. října 2012 13:29 )

Ono dnes sníst cokoliv může člověk jen s určitým sebezapřením. I takzvané kvalitní potraviny jsou samá chemie a svinstvo, ikdyž si někdo myslí že ne......možná by se takový člověk divil, kdyby znal skutečné složení ,,Kvalitních potravin,,

sabika ( 5. října 2012 22:33 )

tohle uz mne vazne stve, kde kdo sidi, ale koukam,ze clovek musi dat na "znamejsi" firmy..... tuhle jsem videla jak maminy hazely do kosiku Kubikovy parky, tak jsem se sla na ne podivat- odradil mne "jenom" polsky nazev, i kdyz uz radeji nakupuji v Nemecku, ale stejne sem nucena tu neco koupit, ale toho casu nez to prostuduju a ty potvory ani nepisou vse

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud