Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Oblačno, déšť 22°C

Mladík (17) kvůli žárlivosti střelil bývalku (16) do hlavy, protože se bavila s jeho přítelkyní

Autor: Jiří Čada - 
5. října 2012
05:01

Neuvěřitelné! Marek B. (17) žárlil a nechtěl, aby se jeho dívka bavila s bývalou a tak nic netušící děvče (16) střelil vzduchovou pistolí do hlavy. K incidentu, který nyní vyšetřují policisté z Třeště došlo v malé obci na Jihlavsku.

Marek B. (17) se na svém Facebooku otevřeně na jednom ze snímků chlubí zálibou ke střelbě. „Nikdo nechápe, proč Nikolu postřelil. Já jen od její ségry Míši vím, že nechtěl, aby se jeho přítelkyně s Nikolou vybavovala. Vystřelil na ni venku před kulturákem,“ informovala Blesk o incidentu kamarádka obou sester.

Rodina chtěla střelbu ututlat

Ve vsi byla v ten den taneční zábava. Mnozí se domnívají, že střelbu chtěla rodina zraněné dívky zpočátku ututlat. Pak ale budoucí kadeřnice Nikola musela s poraněním hlavy k lékaři a vše prasklo. „Teď už je dceři dobře. Vyndali jí broky z temene hlavy a z ruky,“ podřekla se včera matka zraněné dívky. „Nic vám ale o tom říkat nebudu, nemáme zájem o žádnou publicitu,“ dodala obratem žena a zavřela okno domu. Jméno střelce odmítla prozradit.

O střelci ve vsi nechtěli mluvit

O střelci nechtěli mluvit ani další lidé ze vsi. „To víte, já vám řeknu nějaké jméno a někdo mně pak zapálí barák,“ ohradil se jeden z místních. „Její táta to zprvu bagatelizoval. Říkal, že to zranění nestojí za řeč. No vidíte a teď to vyšetřují policisté,“ podivovala se jedna z místních důchodkyň.

„Policisté musí přijít s nějakejma pádnejma důkazama, aby mně tu střelbu dokázali,“ bránil se ve čtvrtek údajný střelec Marek B. „My případ prověřujeme pro podezření z přečinu výtržnictví. Vzhledem k věku poškozené se k případu nebudem vyjadřovat,“ řekla Blesku mluvčí jihlavských policistů Jana Kroutilová.

zelena.karkulka ( 5. října 2012 21:14 )

snad jde o tu střelbu a ne o nějakou rajdu

zelena.karkulka ( 5. října 2012 21:14 )

moc nechápu postoj těch sousedů,až je střelí něčím opravdovým,budou se všichni hrozně divit

smeagol ( 5. října 2012 17:22 )

Zda se, ze zruseni zakladni vojenske sluzby byla velka chyba. Tam by si ti nadrzeni mladenecci mohli doaleluja svoji vasen pro zbrane uspokojovat. To uz to doslo v CR tak daleko, ze se lidi boji jenom ceknout, ze jim nekdo podpali barak? Skutecny zemsky raj.

nyk123 ( 5. října 2012 14:34 )

Nevykřikuju další lži, když znám pravdu..na co potřebuješ vědět zdroj?

lenca95 ( 5. října 2012 13:50 )

ale nyk123 má pravdu ;)

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud