Úterý 28. března 2023
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána
Oblačno, sněžení 4°C

Otčím utýral Lucinku (†5) a tři roky jí nechal hnít v bytě: Zpoza mříží prosí o odpuštění

Juraj Hroták utýral nebohou Lucinku (†5), její tělo nechal hnít v bytě, ale teď prosí o odpuštění
Juraj Hroták utýral nebohou Lucinku (†5), její tělo nechal hnít v bytě, ale teď prosí o odpuštění  (Autor: Nový Čas)
Autor: Ladislav Leimer, Nový Čas - 
2. října 2012
14:01

K smrti utýral nevlastní dceru! Tělo malé Lucinky (†5) pak nechal v bratislavském bytě hnít, zatímco vedle vyrůstala jeho dcera Saša (3) v otřesných podmínkách. Teď prosí Juraj Hroták (32) zpoza mříží vlastní rodinu o odpuštění.

Hroták napsal z vazební věznice svému otci Jaroslavovi dopis. Nový Čas, sesterský portál Blesku, získal exkluzivně výpověď Hrotákovy příbuzné o tom, co Jaroslav z vězení otci napsal. V dopise tvrdí, že všechny věci mohou být ještě jinak a své nejbližší prosí o odpuštění a milost.

Otčím chtěl peníze na cigarety

Juraj ve svém dopise píše, že ohledně celého případu ještě nevypluly na povrch všechny skutečnosti. „Dopis z vězení přišel otci na konci minulého týdne. Nebyl vůbec dlouhý, ale píše v něm i o tom, jak se mu žije ve vězení. Od otce chtěl peníze, žádal ho o 500 korun, protože si potřebuje koupit cigarety a další věci,“ vypověděla Hrotákova příbuzná.

V base dopisy kontrolují

„Napsal, že to, co bylo v médiích, není pravda a prý věří, že se jednoho dne dožije chvíle, kdy se veřejnost dozví pravdu o tom, jak to celé bylo. Litoval i všech věcí, které svému otci udělal. V base dopisy kontrolují, takže tam nemůže napsat cokoliv. Možná proto se tam nezmínil o tom, jak měl Lucinku rád a jak se o ní staral,“ dodala členka Hrotákovy rodiny.

Bere silné léky, má nervy v kelu

I když nejde o Hrotákův první pobyt za mřížemi, má podle svých příbuzných z vězení velké psychické problémy. „Juro je na velmi silných lécích. Bere prášky na uklidnění, protože je mu hodně špatně a má nervy v kelu,“ dodala jeho příbuzná. Hrotákovi hrozí za jeho zrůdný čin týrání sedm až patnáct let vězení.

zelena.karkulka ( 3. října 2012 00:54 )

kupte mu provaz

marie60 ( 2. října 2012 15:12 )

A to ho psychicky nedeptalo, že děvčátko nechali hnít ve vedlejším pokojo 3 roky? Oba dva i s matkou dítěte, jsou hyeny hyenovité.

vikani ( 2. října 2012 15:03 )

takoví by je nikdy neměli mít!

iribr ( 2. října 2012 15:03 )

a kde je matka? Takovym lidem by meli deti brat uz v porodnici!!!

147963 ( 2. října 2012 14:54 )

A jaké prášky? A kdo je platí? A cigarety? Proč? On si nezaslouží vůbec nic! I chleba tvrdej by měl dostávat na příděl. Proč má nervy nadranc? Jedině tak ze sebe! Kdyby žil slušně, tak není tam kde je.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa