Na Karvinsku našli v garáži dalšího otráveného metylalkoholem

Autor: shp - 
25. 9. 2012
10:26

Série otrav pančovaným alkoholem snad nikdy neskončí! Na Karvinsku našla policie muže (43) otráveného metylalkoholem, jeho stav je velmi vážný.

V garáži muže policie našla i prázdné lahve od alkoholu. Jednalo se o různé druhy. „Muž nereagoval na podněty, byl převezen do nemocnice a hospitalizován. Toxikologické rozbory detekovaly intoxikaci metylalkoholem,“ uvedla policejní mluvčí Gabriela Holčáková Mediafaxu.

Už druhý případ z Havířova během dvou dnů

Muž byl okamžitě v bezvědomí převezen na polikliniku Havířov. Tam byl v pondělí převezen jiný, 33letý muž. „Je v bezvědomí a na dýchacím přístroji na ARO. Přítomnost metylalkoholu u něj zatím,“ uvedl náměstek ředitele nemocnice Jaroslav Lux.

Muž se z otravy nejspíš dostane

Nový případ otravy má ale podle Luxe pozitivní prognózu. „Ten je na tom lépe, protože byl v etanolovém opojení, u něj rozbory metylalkohol potvrdily. Nyní je na jednotce intenzivní péče, už při vědomí,“ uvedl. Otrava pančovaným alkoholem si vyžádala již 25 obětí a vyhlášení prohibice na prodej tvrdých lihovin.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

brekekesalami ( 25. září 2012 12:15 )

domysli si sám - to je takové zpravodajství dle fantazie, máš ho takové, jaké si ho uděláš

ajaztassi ( 25. září 2012 11:57 )

...." Přítomnost metylalkoholu u něj zatím,“ uvedl náměstek ředitele" .....- a co?

Zobrazit celou diskusi
Další videa