Zlínský obchodník se smrtí: Majitele večerky zatkli kvůli zabijáckému alkoholu!

Majitele večerky ve Zlíně zatkla policie, v jeho obchodu našli neokolkovaný, smrtonosný alkohol  (Autor: Foto Blesk - Slávka Červená)
Autor: simao, Slávka Červená - 
12. září 2012
11:54

Majitel zlínské večerky Martin C. (45) se stal obchodníkem se smrtí. Prodával totiž velmi nebezpečný pančovaný alkohol. Již v úterý večer ho kvůli tomu zadržela policie. A na stopě je údajně i dodavateli jedu, který si v ČR vyžádal již 10 obětí.

Jak potvrdil Blesk.cz jeden z kriminalistů, majitel večerky ze sídliště Jižní svahy ve Zlíně byl dnes zadržen policií a nyní je podroben výslechu.

Prokázalo se totiž, že všichni přiotrávení, kteří v současné době bojují o životy v Baťově nemocnici, koupili alkohol právě u něj. Stejně jako v dalších případech se jednalo o rum a vodku. S nebezpečnou příměsí metylalkoholu, který způsobil již v řadě případů oslepnutí a dokonce i smrt konzumentů.

Majitele večerky zadržela policie v úterý večer, dnes probíhá dále jeho výslech. A podle kriminalistů je policie již na stopě dodavatele alkoholu plného jedu.

Alkoholem se otrávili ve Zlíně i druh a jeho družka, kteří pili dle svých známých z litrovky s rumem. Další neokolkovaný alkohol pak našli policisté přímo při razii v inkriminované večerce.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

zelena.karkulka ( 12. září 2012 21:35 )

v zimě je 18.h už večer

tomik007 ( 12. září 2012 18:59 )

ZDA SE ZE VETSINA OBCANU CR CHLASTA IRSKOU WISKU Z DENATURAKU A KOURI K TOMU AMERIKY Z VIETNAMSKY SLAMY

rentierskej ( 12. září 2012 17:52 )

a do jednoho oka a do druhýho oka..., a ty franto, ty si připij i na to svoje skleněný VOKO!

rentierskej ( 12. září 2012 17:50 )

v rozhovoru s "výrobcem savových chlastů" je zmínka, že se pančuje VŠE, vč. drahých chlastů - jde především o množství alkoholu. takže i "kvalitní" chlast může být a levačku! nepančuje se prý jen "vajačný koňak" apod. lepidla, protože tam je alkoholu tak málo, že by se to výrobcům nevyplatilo.

rentierskej ( 12. září 2012 17:48 )

řekl bych, že už tam je... jenomže: asi to chce kupovat ZAVEDENÉ značky, takže třeba "klasický rum," dnes myslím zvaný tuzemák (a ne nějaké "podobné názvy," co jen prošly kolem rumových pralinek)! a "zavedené" likérky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud