Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Fotky z Paroubkovy party: Dorazil i Gross, manželka Petra půjde šlapat

Autor: poe, simao.k - 
7. září 2012
10:13

GALERIE: Návrat na místo činu. Jiří Paroubek opět vyrazil slavit na pražskou Kampu a následovala ho sem i pěkná řádka hostů, mj. Stanislav Gross, či Jiří Šlégr s misskou Královou. A Paroubek od nich dostal několik kuriózních dárků. Třeba sedmičku a škopek.

Hosté na Paroubkovu oslavu samozřejmě nepřišli s prázdnou. Škopek na zelí nebo »Rathova sedmička« byly mezi dary, které včera přebíral předseda LEV 21 Jiří Paroubek.

Už podruhé totiž slavil své 60. narozeniny, tentokrát ovšem ve velkém. Poprvé to bylo ryze v rodinném kruhu, tentokrát si však vyhodil politik "z kopýtka" s řadou známých osobností (nejen) z politické scény.

Pětapadesátiny ho v hotelu Kampa na pražské Malé Straně tehdy přišly na víc než 80 tisíc korun, na kolik šedesátiny?

Paroubkovy dary: Škopek pro Petru

„Děkuji vám, že jste přišli a také za všechny ty krásné dary,“ hlaholil během přípitku oslavenec. Dostal nejen řadu lahví s rozličným alkoholem, mezi nimi, snad v narážce na proslulou Rathovu krabici se 7 miliony, bylo 7 lahví vína.

„Přinesl jsem škopek na zelí,“ usmíval se v řadě gratulantů obchodní partner Petry Paroubkové Martin Feldek a doplnil: „Může v něm šlapat.“ Využije to ale někdejší premiér? „To není pro něj, to je pro Petru. Ta to určitě využije,“ upřesnil poněkud drsný vtipálek.

Mezi gratulanty nechyběl herec a bavič Jiří Krampol, poslanec Slávek Jandák či Paroubkův přítel ze severu Petr Benda. Dorazila i početná skupina straníků Paroubkovy partaje.

Hosté si pochutnali na guláši, kachně nebo třeba utopenci, či tlačence. A také – navzdory tomu, že se oslavenec snaží žít zdravě – nechyběly ani sladké kremrole.

hanzbergmayer ( 7. září 2012 13:56 )

Banda kriplů v čele s vyžraným ču*rá*kem paroubkem

tyrkys ( 7. září 2012 13:35 )

Mám dojem, že kde se něco slaví, tam je Krampol.

kakamilek ( 7. září 2012 13:31 )

Darebák Grossů by měl dorazit spíše do Litoměřic za spoludemokratem socialistickým, Rathem!!!

mutaky ( 7. září 2012 13:24 )

kramora ( 7. září 2012 13:11 )

lidi, muzete alespon jednou byt normalni a ne jedovati. Preci to byla oslava, tak ho nechte byt. Jidasi zlodusnacky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud