Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C

"O některé věci v životě se musíte postarat," napsal na Facebook poté, co ubodal přítelkyni

Autor: INT, lm - 
15. srpna 2012
08:27

Před soudem ve Velké Británii stanul teprve devatenáctiletý Thomas Dalton, které je obviněn z obzvlášť chladnokrevného činu. V únoru totiž vtrhnul do domu své bývalé přítelkyni Samanthy (†19) a smrtelně ji pobodal, po činu na Facebook napsal status: "O některé věci v životě se musíte postarat."

Samantha se s mladíkem rozešla v lednu. Dalton snášel odmítnutí těžce a vyhrožoval, že ji i jejího otce rozřeže, jestli se přiblíží k jeho bytu poté, co ho dívka poprosila, jestli by si mohla u něj vyzvednout své osobní věci.

Po sérii dalších vyhrůžek se Samantha rozhodla kontaktovat policii a poprosit ji o doprovod při vyzvednutí svých osobních věcí. Operátorka ji ale odmítla s tím, že v současné době nemají dostatek policistů, aby jí pomohli.

Thomas Dalton své vyhrůžky myslel bohužel vážně. Na dívku si nakonec počkal přímo u jejího domu, kam vtrhnul a pobodal ji. V domě byl i její otec Steven, který se ho snažil zastavit, přičemž ho mladík také pobodal, pro dceru bylo bohužel už pozdě. Nůž zasáhl plíci a aortu a dívka během několika minut vykrvácela.

Chladnokrevnost jeho činu potvrzuje i fakt, že nedlouho poté, co zavraždil svou bývalou přítelkyni, napsal na Facebook status: "O některé věci v životě se musíte postarat." Dalton byl obviněn z vraždy a pokusu o vraždu.

jikar ( 15. srpna 2012 11:08 )

neotravuj s tím!!!

vylizanaprdel ( 15. srpna 2012 09:25 )

Měl ji radši odprásknout venku. Takhle jim tam akorát nadělal nepořádek a kdo teď má čistit ten za***ný koberec.

Zobrazit celou diskusi