Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Zataženo 17°C

Česká modelka, jejíž jméno zneužili dealeři: Mám hrozný strach!

Autor: ljš - 
5. srpna 2012
19:03

Je krásná a úspěšná, a pravděpodobně právě proto její jméno zneužili. Profesor, který si s falešnou sexbombou Denise Milani (32) dopisoval a nechal se nalákat do drogové pasti, sedí v argentickém vězení, a v tíživé situaci je i krásná modelka. Ta má z drogového gangu strach.

"Nemám nejmenší tušení, jak se ke mně dostali, a opravdu bych si hrozně přála, aby se to nestalo, protože nechci, aby si lidé mysleli, že mám s drogami něco společného," svěřila se dívka, která před pěti lety opanovala americkou soutěž Miss Bikini.

Britského profesora Paula Framdona, který se do ní zamiloval, aniž by se s ní, kdy setkal, vůbec nezná, ale prý s ním velmi soucítí. Přesto prý nedokáže pochopit jeho naivitu.

Zamilovaný profesor

Framdon před půl rokem uvěřil, že se do něj Denise zamilovala a začal si s ní dopisovat. Brzy si domluvili schůzku v bolívijském La Pazu, tam na něj ale čekal neznámý muž, který ho požádal, aby za modelkou cestoval dál do Argentiny, kam musela urychleně odletět za prací a odvezl jí tam kufřík. Právě ten se mu ale stal osudným - byl totiž plný drog.

Denise je přesvědčená, že dealeři nabourali její email a facebook a zneužili tak její identitu. Podobné bizarní emaily jako psal zamilovaný profesor, dostávala do své schránky také od dalšího fanouška.

Strach z cesty domů

Milani má nyní obrovský strach o svou rodinu. Dosud žila se svým manželem a synem v poklidu v Los Angeles a budovala kariéru. Nyní je spojována s drogami a navíc se děsí, kam až mohou prsty drogové mafie sahat.

"Jsem teď na návštěvě u rodičů ve Frýdku-Místku. O ničem jsem neměla ani tušení. Nakupovala jsem zrovna v supermarketu, když mi volal bratranec z Prahy, že jsou mě plné noviny a mluví se o souvislosti s drogami. Mám teď obrovský strach letět zpátky. Nevím, jestli nebudu mít problémy na letišti," uzavřela Denise.

gogo ( 6. srpna 2012 13:10 )

Dnes má z něčeho strach většina lidí.. Ze ztráty zaměstnání... ze splácení hypoték.. z exekucí.. z kriminality.. z drog... z gemblerství.. z nemocí, kvůli kterým se mohou ocitnout na dlažbě... z nemocí, na jejich léčbu nebudou mít... ze stáří ... Takže ta madam není sama kdo se bojí... Jen dvou věcí se dnes lidé nebojí : Nebojí se Boha a nebojí se krást...

ochman ( 6. srpna 2012 00:52 )

K její postavě se tak velké silikony nehodí ! Ony se teda nehodí asi k žádné..

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud