Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Zataženo 17°C

Tyhle fotky zničily profesora! Česká modelka je v šoku: Nic jsem netušila!

Autor: red - 
30. července 2012
06:12

Britský profesor Paul Frampton sedí v Argentině už půl roku ve vězení za pašování drog. Naletěl. Tvrdí, že doopravdy věřil, že jej svádí prsatá modelka Denise Milani. „Asi jsem naivní,“ vysvětluje.

Denise Milani (32), rozená Krajíčková, poc h á z í z Frýdku-Místku. Podle svých příbuzných je v šoku z toho, že byly její fotografi e zneužity k obelhání profesora, který byl chycen s dvěma kilogramy kokainu.

„Nemohla tomu věřit. Nikdy o Paulu Framptonovi neslyšela a nemá s pašováním narkotik nic společného,“ citoval list Daily Mail příbuzného modelky.

Do kufru dal špinavé prádlo

Frampton se po necelých třech měsících dopisování přes internet vydal v lednu do Bolívie, kde se měl s Denise setkat. Přivítal jej tam distributor drog, který ho jménem Denise požádal, aby přepravil její zavazadlo (s ukrytým kokainem) přes Buenos Aires do Bruselu.

„Jiní by snad na mém místě měli pochybnosti, ale já opravdu netušil, že takoví lidé existují,“ vypovídá profesor.

„Přišlo mi kuriózní, že si nechává posílat prázdný kufr, ale považoval jsem to za rozmar. Teprve po týdnech ve vězení mi došlo, že jsem naletěl podvodníkům,“ lamentuje profesor z argentinské věznice Villa Devoto.

ochman ( 30. července 2012 13:37 )

Pane profesore,Vám se vážně líbily ty obří silikony ?

vesnicankavemeste ( 30. července 2012 13:33 )

decathlanu. Za to ty jsi rozeny distingvovanej gentleman s vytribeym vkusem pro jemne az diplomaticke vyjadrovani. Bravo! Ja ti stejne fandim jak te strizlive penice Ivete! Tak vam palecky drzim obema!

a777 ( 30. července 2012 11:48 )

Nějak si nemyslím, že by nám mohl zk*urvit renomé víc než to dělají naši politici.

kakamilek ( 30. července 2012 10:27 )

Ukájet se růčo fůčo,mohl tady s náma tento pesanglickej ještě diskutovat.

kimirsen ( 30. července 2012 09:12 )

A jak to víš? Tuhle holku už znám léta, její fotky, co jsem měl možnost vidět, jsou snad nejpoužívanější tapety na plochách PC, ale po letech gůglování jsem nenašel jedinou, kde by bylo vidět aspoň půl kozy Článek je o hov.ně, jestli nějaký profesor je, tak je to de Bil a Plesk v okurkové sezoně objevil Denise Milani, který je plnej internet

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud