Středa 27. září 2023
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Polojasno 22°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Kvůli téhle krásce z Česka hrozí profesorovi 16 let: Zneužili ji pašeráci drog!

Autor: Jiří Krušina, mokk - 
28. července 2012
05:00

Příběh britského profesora Paula Framptona (68), který naletěl a sedí ve vězení v Argentině za pašování kokainu, zaujal i ve Frýdku-Místku. Právě odtud totiž pochází kráska s obřími přednostmi Denise Milani (32). A její spolužák vzpomíná: Už v patnácti byla kus!

Prsatá modelka Denise Milani (32), Miss Bikiny 2007, se narodila ve Frýdku-Místku. Ke kauze anglického profesora, kterému nyní hrozí 16 let, se všam přimotala jako "slepá k houslím".

Za Denise se totiž vydávala podvodnice, se kterou si profesor tři měsíce zamilovaně psal přes internet. Ta uznávaného fyzika omámila tak, že neváhal a vydal se za svojí modlou až do Argentiny.

Tam se však nesetkal se svou vyvolenou, ale s mužem, který profesora omámil další báchorkou. »Denise « prý musela odjet nutně do Bruselu a prosí ho, aby se vydal za ní a přivezl jí tam její kufr s parádou. Profesora, který úplně ztratil rozum, na letišti v Buenos Aires uvěznili, neboť v kufru nebyly podprsenky, ale dvě kila kokainu. Teď mu hrozí až 16 let vězení.

Profesor naletěl na sexy fotky!

Profesor si pěkně zavařil, Blesk se však vydal po stopě krásky, do které se tak neopatrně zamiloval... V rodném městě Densie Milani se Blesku podařilo získat telefonní kontakt na Denisina spolužáka ze základní školy Ondřeje Valíka (32).

„Denča byla už na základce pěkná holka. Chodila do vedlejší třídy. Pamatuji si, že se odstěhovala za moře. Od té doby jsem o ní neslyšel. Až teď jsem si v Blesku přečetl o kauze pašování kokainu, ve které pašeráci použili k napálení profesora její fotky. Snad jí nehrozí nebezpečí,“ řekl Valík.

Taxikář Milan obdivoval už předtím její fotky na internetu. „Viděl jsem její fotky na internetu, ale nenapadlo mě, že by mohla být od nás z města,“ prozradil šofér frýdecké taxislužby Milan (47). „Nikdy jsem to jméno neslyšela. A teď jsem překvapena, že ta holka je od nás z města,“ divila se zase frýdecká rodačka Jana Fojtková (34).

buban ( 28. července 2012 16:31 )

to me tesi

mutaky ( 28. července 2012 15:59 )

Tak teď jsem se srdečně zasmála Rumcajsem z Řáholce!

mutaky ( 28. července 2012 15:58 )

Tak teď jsem se srdečně zasmála Rumcajsem z Řáholce!

serzant1 ( 28. července 2012 15:41 )

No nevím,asi bych se taky nechal na pár dní zavřít.Je to kus baby.

buban ( 28. července 2012 15:39 )

toz pan profesor-vedec, je jinak rozumu ponekud mdleho a pro prakticky zivot nepouzitelny (coz je ovsem u vysoce inteligentnich lidi dost bezne). Nechat se sebou sibovat po svete s kufirkem od atraktivni slecny, ktera by mohla jeho vnuckou byt-navic, kdyz ji videl jen na fotce, takze v realu mohla Denise Milani z FM byt Rumcajsem z lesa Raholce .

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud