Českého kuchaře Marcela (†43) bodl vrah v Británii přímo do srdce

Vyšetřování vraždy českého kuchaře v aanglickém hrabství Surrey  (Autor: INT, Youtube)
Autor: Jaroslav Šimáček, ČTK - 
12. června 2012
13:26

Policie v hrabství Surrey ukončila vyšetřování vraždy českého občana, kterého našla mrtvého v jeho bytě ve Weybridge. Kuchaře Marcela (†43) bodl vrah přímo do srdce.

Britská policie ukončila vyšetřování násilné smrti českého občana, který byl letos v dubnu nalezen pobodaný v bytě na Queen´s Road v Městě Weybridge (hrabství Surrey).

Marcel S. ještě žil, když k němu dorazila pomoc. Záchranná služba okamžitě začala s resuscitací, jenže Čech svým zraněním podlehl. Pitevní vyšetření v nemocnici Royal Surrey County pak potvrdilo jako příčinu smrti bodná zranění. Jeden ze zásahů mířil přímo na srdce.

Marcel se v Anglii živil jako kuchař. Kvůli podezření z vraždy byl zadržen mladý muž (26), informace o něm ale policie, na rozdíl od identity oběti, nezveřejnila.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud