Chlapec (†2) vstal z rakve: Poprosil o vodu a znovu zemřel!

 (Autor: int)
Autor: INT, Zuzana Rathouská - 
7. června 2012
12:44

Dvouletý Kevin z Brazílie zemřel na selhání plicní činnosti. Mezitím co pozůstalí bděli u jeho těla se chlapec zvedl z rakve, posadil se a vyžádal si sklenici vody. Poté se opět skácel mrtev.

Kelvin Santos měl zápal plic. Své nemoci bohužel podlehl a v pátek večer byl prohlášen za mrtvého. Rodina si jeho tělíčko odvezla domů a položila ho do rakve.

Zdrcení pozůstalí právě truchlili u rakve, když se chlapec zničehonic zvedl. "Tati, podáš mi prosím vodu?" požádal Kelvin šokovaného otce. Než se oslovený otec stihl vzpamatovat, Kelvin se opět skácel do rakve.

Rodiče chlapce okamžitě odvezli do nemocnice, mrtvé dítě už ale doktoři probrat nedokázali. K případu se navíc nikdo z vedení nevyjádřil. Rodina se chystá podat na lékaře žalobu. "15 minut poté, co začala resuscitace mi oznámili, že je mrtvý a dali mi jeho tělo. Možná ho nevyšetřili pořádně. Zemřelí lidé přece nevstávají a nemluví. Jsem rozhodnutý zjistit pravdu!" svěřil se raněný otec.

 

lysohlavek02 ( 8. června 2012 16:15 )

..už to nehul...

janicka.voj ( 8. června 2012 14:34 )

Pěkná kravina!! Už vidím,jak někdo ožije a znovu zemře!!! Rodičové se nemohli smířit se smrtí syna a měli halucinacea vidiny a tak mysleli že se posadil!

nyxx ( 8. června 2012 13:16 )

Zajímalo by mě,jak se tedy opravdu jmenoval-Kevin nebo Kelvin? Blesk to zase neumí napsat správně,tak jak je jeho dobrým zvykem.

nyxx ( 8. června 2012 13:14 )

Prosím tě,my ti věříme...kvůli tomu to sem nemusíš psát stokrát.

silvervoice ( 8. června 2012 06:24 )

Zejména u dětí umí duše z těla odejít a zase se vrátit a mohutností tvůrčích sil obnovit tělesné systémy. Takže lékaři prostě nikdy nemohou absolutně správně určit smrt, oni to určují na základě fyzikálního a biologického hlediska, ale realita je komplikovanější než oficiální věda připouští.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud