Nevěstu během svatební noci znásilnil její manžel

Autor: INT, Zuzana Rathouská - 
2. 5. 2012
21:20

Exeterský korunní soud si vyslechl výpověď dvaadvacetileté ženy, kterou znásilnil její vlastní manžel. A to hned během svatební noci. V průběhu dalších dvou let se k podobnému činu uchýlil ještě čtyřikrát. Nyní ho čeká vyšetřování.

Mladá žena se rozhodla udat svého manžela za několik znásilnění. První z nich mělo proběhnout přímo v den svatby. Tenkrát dvacetiletá žena byla tolik opilá, že odmítla svému choti vyhovět a mít s ním sex. Ten se však na její prosby neohlížel a vymohl si své silou.

Během následujících dvou let manželství se ke stejnému činu uchýlil ještě čtyřikrát. V jednom z případů mu manželka odepřela sex z důvodu vysokého stadia těhotenství. V jiném zase byla těsně po císařském řezu, kdy je styk zakázán lékařem.

Týraná žena se po dvou letech neustálého strachu rozhodla vzepřít a svého manžela udala. "Bála jsem se ho, věděla jsem do jaké se dokáže dostat ráže. Také jsem měla strach, že by mi mohl vzít děti. Jsou můj život," vysvětlila napadená žena, proč s ohlášením znásilnění otálela.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

jahodove_ticho ( 2. května 2012 23:01 )

a dva roky jí trvalo než jí došlo co si vzala...nadpis by měl znít: KDYŽ H0VAD0 SI VZALO PĺČU

pugetka ( 2. května 2012 21:54 )

Ach ten pravopis-on jí znásilil Né znásilnil

siroky11 ( 2. května 2012 21:49 )

To tedy nechápu, proč si takovou jalovici bral? Manžel znásilnil manželku o svatební noci a ona "čubka vožralá" se snad chtěla modlit, ne?

Zobrazit celou diskusi
Další videa