Kmotra Janouška vozí audinou mafiánský pašerák cigaret

Autor: jos - 
13. dubna 2012
15:32

Černé audi, které od policie odvezlo opilého kmotra Janouška, jenž pár hodin před tím srazil úmyslně Vietnamku, řídil kriminálník. Podle zdroje MF Dnes vozí Vietnamcům cigarety do jejich tržnice a patří k členům kalábrijské mafie. Při odjezdu z policie udělal hned několik přestupků.

Černé auto, které s Janouškem projelo stopku, řídil prý Radovan Kučera - muž souzený za pašování cigaret. Stejné auto před lety bouralo i s tehdejším šéfem ČSSD Jiřím Paroubkem.   

Audina naložila 23. března opilého Janouška a prosvištěla si to kolem přihlížejících novinářů. Řidič nerespektoval stopku a moc nechybělo a došlo ke střetu s vozem, který měl mít přednost.

Policie zjistila, že provozovatelem vozu je Janouškův přítel Daniel Hodrment. Ten však auto neřídil. "Já samozřejmě vím, kdo byl řidičem. Ať si ho policie najde. To není můj problém," řekl novinářům z MF Dnes do telefonu Hodrment a zavěsil.

Novináři zapátrali a zjistili, že vozem s SPZ 7A3 25 37 jezdí Radovan Kučera. Muž, který mimo jiné vozí cigarety do vietnamské tržnice SAPA.

V Itálii s ním běží soud kvůli pašování padělků. Podle tamních úřadů patří Kučera k tzv. kalábrijské mafii. Proces s ním běží i v Německu, tam je souzen za pašování kolkovaných i nekolkovaných cigaret z Číny.

To jsou přečiny, které jsou daleko závažnější, než je nerespektování stopky, za kterou mu hrozí pokuta 5000 korun a odebrání pěti řidičských bodů.

Video Roman Janoušek utíká a utíká - Policie ČR, Richard Veselý

marmat ( 14. dubna 2012 20:07 )

CO TO TADY MELETE ??? Jo koukám, že už jste byl v polospánku, ale ve 2 v noci si už příště radši odpočiňte

marmat ( 13. dubna 2012 19:37 )

Vy se neomlouvejte pod Vámi se diskuze kroutí zcela od smyslu článku, aniž by si "diskutující" uvědomovali... že jsou trochu vedle A nebo VELMI VEDLE - chudák marie60(tý musí bejt víc!?)

marmat ( 13. dubna 2012 19:31 )

pokr.: jinak nevymyslytelé a originální scénáře v ČR

marmat ( 13. dubna 2012 19:29 )

ANO i to jsou

dobrotka ( 13. dubna 2012 18:22 )

Jeste se netes. Zatim jsou ve vysetrovaci vazbe. Pry aby se nemohli domlouvat. Po tolika letech, co jsou na svobode a vysetrovani zacalo az ted, tak uz jsou davno domluveni!!!!! Mi to vysetrovani tunelu a korupci prijde, jako by jim nechavali cas na zameteni stop a pak se JAKO zacne vysetrovat a skonci to nejakou pokutickou, aby se nereklo

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud