Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Sebevražda v Motole: Vážně nemocná pacientka skočila z okna

V nemocnici Motol spáchala žena sebevraždu skokem z okna - ilustrační foto  (Autor: profimedia.cz)
Autor: evak, jos, šim - 
29. února 2012
16:52

Vážně nemocná žena (†46) neunesla své osobní problémy a rozhodla se skoncovat se životem. Vyskočila z okna nemocničního pokoje v pražském Motole, kde se léčila.

Šokující pohled z okna se naskytl pacientům v pražské Motolské nemocnici. "Zničehonic kolem okna prolétl člověk," řekl Blesk.cz jeden pacient, který v Motole čeká na ortopedickou operaci.

Událost se stala krátce před třetí hodinou odpolední. Lékaři okamžitě přispěchali ženě na pomoc a snažili se ji více jak 45 minut oživovat. Marně.

"Pacientka byla vážně nemocná a měla velké osobní problémy," řekla Blesk.cz mluvčí Motole Pavlína Danková. Žena se podle ní léčila na neurologickém oddělení. "Psychiatr, který ji včera vyšetřoval, u ní žádné sebevražedné sklony nepozoroval," dodala Danková s tím, že v momentu, kdy se rozhodla ukončit svůj život byla na pokoji sama.

Na pád ženy upozornili personál pacienti. Podle slov jedné ze sester, která měla zrovna na oddělení službu, nebyl tento případ ojedinělý. Na místo byla přivolána policie, která bude případ šetřit.

1946 ( 15. srpna 2012 14:06 )

e.44 ( 1. března 2012 02:29 )

s tím se dá jedině souhlasit

mutaky ( 1. března 2012 00:43 )

A už taky skočil několikrát z okna, ale přežil a tohle je následek..........

catina ( 1. března 2012 00:15 )

Zase pesanglicky......ty ses normalni hovado.........bez se konecne lecit jses nemocny.....vis to???? Nebo v blazinci take mate pristup k internetu??? Jediny darmozrout jsi ty tak uz stim konecne neco delejjjjjjj ty chcipaku odpornyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!

lenkakrajta ( 29. února 2012 22:00 )

Dávám za pravdu, něco na tom bude, to mě dnes přimělo se zde zaregistrovat Je to MAGOR

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud