Dojemné plakáty v Berlíně: Nenarozené dítě hledá tátu

"Pro Sebastiana, mého tatínka," tak začíná každý z plakátů, které po Berlíně vylepuje neznámá žena. Každý z letáčků končí ultrazvukovým snímkem dítěte. Zoufalá budoucí matka se tak snaží přesvědčit otce svého dítěte, aby se k nim vrátil.
Dojemné vzkazy s různými texty doslova zaplavily ulice Berlína. Všechny ale mají ale společné téma - hledá se táta Sebastian. "Máma byla tak naštvaná, když jsi nás opustil, že mě chtěla dát pryč. Ale jak jsem kopal, ucítila, že jí chci něco říct. Nechala si mě, abych jednou mohl spatřit svého tatínka," píše se na jednom z plakátků.
Kdo je autorem těch smutných vzkazů? Četl je už vůbec Sebastian, nebo si jich v tisícihlavém davu, který denně proudí ulicemi německého hlavního města, nevšiml? To zatím zůstává, stejně jako otázka, zda nenarozené dítě přeci jen jednou pozná svého tátu, tajemstvím.
Ale no tak, Decathlone, to se nedělá..takhle zasít a opustit!