Chcete být milionářem? Vsaďte na smolnou 13!

Za poslední dva roky připadlo dvakrát více hlavních vysokých výher na sázenky s osobně zvolenými čísly.
Autor: SAN, lmk - 
18. 2. 2012
11:00

Být pohádkově bohatý a moc se kvůli tomu nepředřít, to by si přál téměř každý. Máte-li šťastnou ruku, mohl by se vám tento sen splnit! Stačí jediné – vsadit si sportku. Už zítra se totiž bude hrát o závratný jackpot 183 600 000 korun! A jaká čísla vám pomohou? Zapomeňte na šťastné sedmičky a zkuste třeba »nešťastnou « 13!

Nejčastěji letos losovaná čísla v loterijní hře Sportka jsou totiž 3, 5, 13, 21, 35 a 44. Poslední jmenovaná čtyřiačtyřicítka je navíc téměř tutovka! Z osudí byla nejčastěji vytažena nejen v průběhu ledna a února, ale společně s čísly 18, 20, 29, 31, 40 dokonce v celém třetím tisíciletí.

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli nechat osud v rukou automatu, který vám číselnou řadu náhodně vygeneruje, nebo spoléhat sami na sebe, zvolte raději druhou variantu. „Za poslední dva roky připadlo dvakrát více hlavních vysokých výher na sázenky s osobně zvolenými čísly,“ řekl mluvčí Sazky Václav Jalovecký.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

jannes ( 18. února 2012 18:47 )

Sázím občas,nepravidelně.Nikdy jsem nic nevyhrála,párkrát 20,-,jednou tisíc korun,ale to bylo jen jednou.Přesto si občas vsadím.Jsem snílek a než losují čísla tak si říkám co bych asi tak dělala s vysokou výhrou.Panelákový byt bych vyměnila za dům,doplatila hypotéku,koupila dětem hezký oblečení,nekoukala bych na každou korunu,kolik stojí potraviny,co je nyní v akci a tak.Ale to se nikdy nestane,furt budem žít z výplaty do výplaty

mazanykralicek ( 18. února 2012 16:14 )

přesně tak svatá pravda, proto nesázím

Zobrazit celou diskusi
Další videa