Česko hraje o 300 milonů: Máme návod, jak vyhrát!

Stamilionové výhry lákají k terminálům kromě věrných sázkařů i řadu »nováčků«  (Autor: Archiv Blesku)
Autor: SAN, mokk - 
24. února 2012
05:00

Česko čeká bohatý víkend! V loterii Lotto se bude už zítra hrát o 99 300 000 korun, v neděli ve sportce pak dokonce o závratných 200 700 000 korun. Chcete zvýšit své šance na výhru? Blesk vám přináší podrobné tipy a triky, které vás mohou dovést až k vysněnému bohatství! Nejčastěji tažená čísla nebo podrobný návod pro ty, kteří běžně sázet nechodí

I když možná zrovna nepatříte mezi zaryté sázkaře, tahle suma možná »nahlodá« i vás a rozhodnete se jít vyzkoušet své štěstí. Přičarovat pohádkovou výhru sice neumíme, máme pro vás ale několik užitečných tipů. Chcete vědět, jaká čísla mají největší šanci na úspěch a kterým se naopak vyhnout? Nesázíte pravidelně a při pohledu na prázdnou sázenku netušíte, co si počít? Nebo byste rádi věděli, jak si vypočítat svoje šťastná čísla? To vše jsme zjistili za vás!


6 otázek a odpovědí

Jak si můžu vsadit?

U sázkových terminálů loterijních společností. Zvolit lze náhodný tip, kdy vám čísla vybere počítač, nebo si zadat čísla vlastní.

Jak vyplnit tiket?

Sportka: Ve sportce se tipuje 6 ze 49 čísel. Lze vyplnit libovolný počet sloupců od jednoho do deseti. Kdo chce super-jackpot s prémií, musí vsadit 10 sloupců se šancí (v ní je nutné trefit poslední 2 čísla šestičíslí). Celé to stojí 170Kč.

Lotto: Je třeba vsadit 6 čísel ze 49 a jednu barvu ze dvou – černou, nebo bílou (je nutné udělat obojí, jinak je sázenka neplatná). Vyplnit lze až 6 sloupců, každý stojí 20Kč. Kdo chce jackpot s prémií, musí vsadit 3 sloupce (je nutné tipnout kromě čísel i barvu) plus doplňkovou hru Šťastné číslo (v ní je nutné trefit poslední číslo). Celé to stojí 80Kč.

Jak vsadit šanci ve sportce?

Šance stojí 10Kč. Vaše sázenka má dané šestičíslí. Za trefu do posledního čísla vyhráváte 20Kč, za posledního pětičíslí pak 50 tisíc Kč. Pokud se shodne 6 čísel, je z vás milionář.

Jak vsadit šťastné číslo v lottu?

Šťastné číslo stojí 20Kč. Vaše sázenka má dané sedmičíslí. Za trefu do posledního čísla vyhráváte 50Kč, za poslední dvě 77Kč. Pokud se shodne všech 7 čísel, berete 10 milionů.

Co ve sportce vyhrajete?

1. pořadí: musíte trefit všech šest z šesti vylosovaných čísel

2. pořadí: uhodnete-li pět čísel a dodatkové číslo (losuje se po vytažení šesti čísel)

3. pořadí: musíte trefit pět čísel

4. pořadí: musíte trefit čtyři čísla

5. pořadí: musíte trefit tři čísla

Co radí věštci?

Numeroložka Hannah J. Nesvadbová z webu www. ocista-tela-duse.cz:

„Jako výherní čísla uvádějte číslo dne i měsíce narození. Následně sečtěte rok narození. Šťastná čísla například pro datum 8. 2. 1987 jsou čísla 8 - číslo dne, 2 – číslo měsíce, 25 a 7 – čísla roku. Dále tipujeme 35, což je životní číslo, tedy součet všech cifer v datu narození. V únoru mají šanci ročníky 37, 46, 55, 64, 73, 82 a 91 a ti z vás, kdo máte v datu více osmiček.“

Zdeněk Procházka, jasnovidec, Aldebaran proroctví:

„Matematicky se takové věci vypočítat nedají a i z jasnovideckého hlediska je to složité. Takže určit vítězná čísla s jistotou nelze, jen s jistou pravděpodobností. Když se soustředím, vidím číselnou řadu 5, 8, 18, 19, 26, 42.

Milan Gelnar, www.astrosfera. cz:

„Na takové otázky astrologie odpověď dát neumí, nebo alespoň o žádném astrologovi, co by to uměl, nevím. Nicméně díky současnému putování Jupitera zemským znamením Býka bych tipoval nějaké zemské znamení – v tomto případě Pannu nebo Býka. Poslední zemské znamení, Kozorohové, za hazard obvykle neutrácí.“

Víte, že...

Nejčastěji vylosovaná čísla ve sportce jsou letos 3, 5, 13, 21, 35, 44

Nejčastější čísla ve třetím tisíciletí jsou 18, 20, 29, 31, 40, 44

Nejméně často vylosovaná čísla jsou letos 8, 16, 22, 27, 30, 33

Nejméně často tažená čísla ve třetím tisíciletí jsou 3, 4, 21, 27, 34, 35

Nejčastěji tipovaná kombinace čísel je 1, 2, 3, 4, 5, 6, i když nebyla ještě nikdy vylosována

Náhodný tip je úspěšnější než sázení vlastních čísel – za poslední dva roky připadlo dvakrát více hlavních vysokých výher právě na čísla vybraná počítačem

Další videa
Články odjinud