Nejvyšší jackpot sportky? Stamiliony zatím nikdo nevyhrál, stále jsou k mání

Během uplynulého víkendu se vítěz pohádkové částky mezi sázkaři nenašel
Autor: puk, simao.k - 
27. 2. 2012
12:36

Tisíce sázkařů o víkendu doufaly, že se štěstí usměje zrovna na ně. A pořádně. Ve hře byla historická výhra, 200 milionů si však nového majitele nenašlo. Kolo sportky se tak točí dál, do středečního losování se přesouvá výhra ještě o několik milionů vyšší.

Historicky nejvyšší super jackpot s prémií při včerejším losování sportky nepadl! Neuvěřitelných 200 700 000 korun, o kterých snily tisíce sázkařů, se tak přesouvá do dalšího kola a ještě se navýší o dalších 8 400 000 korun.

Jestliže jste si na včerejší hru vsadili a doufali, že si odnesete pohádkovou výhru, měli jste smůlu. Kombinaci správných šesti čísel v ani jednom z tahů a poslední dvojčíslí doplňkové hry Šance nikdo ze sázejících netrefil správně. Do středečního losování se tak přesouvá celkem 209 100 000 korun!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

husqarnowicz ( 27. února 2012 16:34 )

Ještě, že jsem si nevsadil.. Nakonec ten balík stejně vyhraje nějaký kmotr. A možná, že si ani nebude muset vsadit.

terkatreperka ( 27. února 2012 14:35 )

Jen lidi sázejte, stejně nikdo nevyhraje! Potřebují, aby se jim zase nahromadily korunky pro Hušáka II. Lidi s minimzdou sází a čekají, že se na ně usměje štěstí, ale neuvědomují si, že střádají pro ty darmošlapy!! Korunka ke korunce od chudých a je z toho jeden bohatej!

rendyx111 ( 27. února 2012 13:46 )

uměle vytvořené šílenství...stačí rovnou dát nesmyslný jackpot na rovných sto mega a pak jen čekat,že ovce budou tupě sázet komplet sázenku...hm docela dobrej byznys,stačí aby si dxtýdně dalo plnej tiket 1 mil.lidí a maj vyděláno

Zobrazit celou diskusi
Další videa