Čtvrtek 30. listopadu 2023
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Oblačno -1°C

Táta zemřel, aby mě zachránil, pláče Ayesha (5)

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: INT, šim - 
29. prosince 2011
07:23

Už nemůže ani plakat, její tvář je nehybná, zračí se v ní ale velký smutek. Pětiletá Ayesha přišla o svého tatínka. Vrhnul se pro ni pod auto, kterému vběhla do cesty. Zemřel jí před očima, ona díky němu přežila.

Bylo už kolem půl desáté večer, když se Mohammad T. (†44) z německého Esslingenu vracel se svou dcerou od stánku s rychlým občerstvením. Ayesha se mu najednou vytrhla a rozběhla se směrem k silnici. Vtom si Mohammad všimnul, jak se k nim blíží černý taxík. Bleskově dceru vytlačil ze silnice, on sám uniknout nestihl.

Auto ho smetlo, jeho tělo narazilo na čelní sklo a přeletělo vůz. Mohammad dopadl hlavou na obrubník. Byl na místě mrtvý.

„Můj manžel zemřel před našima očima na chodníku na ulici. Řidič jel příliš rychle, ani nezpomalil, zničil nám život,“ naříká vdova po Mohammedovi, která také byla svědkem tragédie.

Případ nyní vyšetřuje policie. „Než budeme znát výsledky expertiz, uplyne několik týdnů. Zatím není znám žádný důkaz, který by řidiče taxíku usvědčil z toho, že by jel příliš rychle,“ řekl policejní mluvčí.

e.44 ( 29. prosince 2011 12:25 )

587587 ( 29. prosince 2011 10:16 )

"Řidič jel příliš rychle, ani nezpomalil, zničil nám život,“ naříká vdova" ---- A není spíše příčina v tom, že se vrhnul pod auto, aby strhnul dceru? Tady bych viníka v řidiči neviděl.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud