Otce se synem přejela rolba, hoch na místě mrtvý

Střet s rolbou nepřežil v rakouských Alpách malý lyžař. Jeho otec bojuje v nemocnici o život (ilustrační foto)
Autor: INT, simao - 
27. prosince 2011
13:57

Nehoda přímo na svahu v rakouských Alpách skončila tragicky - smrtí teprve pětiletého chlapce. Jeho těžce zraněný otec (32) bojuje v nemocnici o život.

Vánoční tragédie se odehrála v lyžařském středisku Werfenweg nedaleko Salzburgu. Její okolnosti nejsou zatím zcela jasné.

Otce v kritickém stavu převezl ze svahu vrtulník do nemocnice, syna se však záchranářům oživit nepodařilo. Podlehl následkům zranění, utrpěných přímo na sjezdovce.

Ke střetu s rolbou došlo v momentě, kdy se otec se synem pohybovali po okraji sjezdovky, zatímco řidič rolby vyjížděl kvůli její úpravě nahorů na kopec. Vezl s sebou sněžné dělo, do cesty se mu nečekaně připletli dva lyžaři. Zda šlo tragédii zabránit, to ukáže až policejní vyšetřování.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

nazor999 ( 28. prosince 2011 00:56 )

...takový komentář může napsat fakt jenom d.e.bi...l měli by upravit tobě ale fasádu, jinak to je strašný, je mi maličkého moc líto.

lo2f ( 27. prosince 2011 22:10 )

Takže sjezdovku nakonec neupravili?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud