Matka (20) poslala otci šokující video: Miluji mučení tvé dcery

Kellie Park poslala video otci, na kterém týrá jejich dceru.  (Autor: Facebook.com)
Autor: INT, oj - 
28. června 2012
17:44

Zděšený otec zalarmoval policii poté, co mu od bývalé přítelkyně a matky jejich společné desetiměsíční dcery přišly desítky SMS zpráv. „Rozmlátím jí obličej“, „Zlámu jí všechny kosti“ nebo „Miluju mučení tvé dcery“ psala.

A nešlo pouze o vyhrožování. Kellie Park z amerického Connecticutu poslala i video. Podle policie na záběrech holčičku nutí jíst jídlo ze země, křičí na ni. Na jednom videu ji posadí do sedačky a třese s ní tak dlouho, dokud dívenka nevypadne. „Už to chápeš? Když se o ni nepostaráš ty, postarám se já!“ vzkazuje na videu otci.

Matku policie obvinila z napadení, ublížení na zdraví a vyhrožování. „Stále probíhá vyšetřování. Dítě už není v péči matky,“ řekl serveru msnbc.com vyšetřovatel Joette Katz. Podle policejních záznamů byla policie a záchranka do domu matky přivolána několik dní před zatčením, když se demonstrativně pokusila o sebevraždu.

lamis ( 29. června 2012 00:33 )

a co u nas ,kolik bylo zavrazdeno v posledni dobe deti a mucili je ve sklepech je to hrozne ,kdyz si nekdo vybiji zlost na detech ,a Anicka .. to je na celem svete, ze uchylni rodicove ublizuji detem

zelena.karkulka ( 29. června 2012 00:20 )

rentierskej ( 28. června 2012 22:59 )

přesné!

rentierskej ( 28. června 2012 22:57 )

ne, rumcajs231 je především osel! plete hrušky a jablka dohromady... rumcajs231 dává přednost "pravidlům" ze země, kde zítra znamená včera! viz dnešní zprávy, jak na ukrajině soudruzi orgáni znásilnili obuškem zadrženého, (který pouze pil na veřejnosti pivo). chápu, rumcajs231, že nejspíš bys dal přednost těmto praktikám. (pak se nelze divit, jak to tady pořád vypadá)!

gabriela1111 ( 28. června 2012 22:47 )

To je tak, když se množej takovýhle dementi.. na auto papíry mít musí, ale souložení a množení je zadara, a pak ty konce..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud