Podařilo se mu utéct násilníkům, srazilo ho auto!

Ilustrační foto. Muž utíkal před agresivními útočníky, venku ho naneštěstí srazilo auto
Autor: ČTK, evak - 
18. 9. 2011
08:20

Na útěku před trojicí násilníků z berlínského metra srazil automobil třiadvacetiletého muže. Ten byl na místě mrtev, zatímco neznámí násilníci uprchli.

Incident se stal v sobotu brzy ráno na stanici Kaiserdamm, která se nachází u berlínského autobusového nádraží a poblíž veletržního areálu.

Agresoři napadli dvojici mužů, kteří se oba dali na útěk. Jednomu se uprchnout podařilo, druhý zemřel poté, co jej srazilo auto. Policie se původně domnívala, že jde o běžnou tragickou nehodu. Nyní ji však vyšetřuje oddělení vražd zemského kriminálního úřadu.

Přilehlá berlínská tepna Kaiserdamm byla v jednom směru na tři hodiny uzavřena.
V posledních měsících se v berlínském metru odehrálo několik brutálních útoků na cestující, které nabírají na intenzitě.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

ormir ( 20. září 2011 16:00 )

Blesk nějak zapomněl uvést, že násilníci byli Turci. Zhruba před 10 dny jiný Turek v metru napadl a znásilnil 12-letou školačku a poté okamžitě zmizel do Turecka.

Zobrazit celou diskusi
Další videa