Chlapec (6) zachránil bratra (4) před psem vlastním tělem!

Ilustrační foto
Autor: nre, mivrk - 
12. 4. 2011
21:15

Zaběhlý pes zaútočil na děti, které si hrály na hřišti. Timo (6) statečně zaštítil bratra (4) vlastním tělem a pomohl jim odvrátit zběsilý utok psa.

Zuřivý pes, který utekl z farmy nedaleko města britského Homestead, napadl tři hrající si chlapce. Nejstarší z nich pohotově zasáhl a díky jeho pomoci přečkali chlapci útok v úkrytu. Pes to po chvíli vzdal a utekl pryč.

Mladší chlapci neutrpěli žádný úraz, avšak zachranář Timo byl převezen do dětské nemocnice Miami, kde mu umístili do ramene a paže chirurgické šrouby. Samotný Timo věří, že jeho čin byl správný a že se brzy plně uzdraví.

Pes, který zaútočil na děti, byl utracen

Timo se stal novou celebritou. Informace o jeho hrdinském činu se rychle rozšířily po celém sousedství a televizní rozhovor na sebe nenechalo dlouho čekat. Když však reportér položil chlapci otázku, zda má teď strach ze psů, Timo se zarazil a po chvíli odpověděl, že se nebojí všech psů, pouze jednoho jediného. Toho, co zaútočil.

Podle homesteadské policie se pes podhrabal pod plotem a utekl již ve čtvrtek v noci. Není dosud známo, zda byl pes cvičen jako hlídací, avšak ihned po této události byl pes odchycen a utracen.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

muchojka ( 13. dubna 2011 10:21 )

DOBRE RANO,PESO...JA VIM,ZE MAS KOREN JAKO KREN ....!MAS TADY PRES 4000 PRIZPEVKU A PREZIL SI TO-TO JE CO RICT!!!!

qwertina ( 13. dubna 2011 00:43 )

bleskplesk ( 12. dubna 2011 23:32 )

Odhodlán obětovat?

bleskplesk ( 12. dubna 2011 23:30 )

Jste ho v případě odvrácení hrozícího nebezpečí obětovat?

muchojka ( 12. dubna 2011 22:03 )

... ,JENDO,JEN ABY TO NEBYL TEN SPEKACEK!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa