Nesnesla křik batolete, utopila ho ve vaně!

Tatínek batolete je zdrcený, musel vybírat rakev  (Autor: Facebook.com)
Autor: mivr - 
10. června 2011
12:04

Pětiletá holčička už nemohla vydržet ukřičené osmnáctiměsíční batole a utopila ho ve vaně! K činu se pak sama přiznala.

Nejprve se vyšetřovatelé domnívali, že se osmnáctiměsíční chlapeček Jerman v pátek utopil nešťastnou náhodou v domě příbuzných v Kansasu sám, ale pak dostali šokující přiznání. Když sociální pracovníci vyslýchali pětiletou dívenku, která tam v době tragédie byla, řekla jim, že ho zabila! Prý jí vadilo, že je dítě moc hlučné a moc pláče. Místní policisté si nepamatují, že by někdy řešili tak závažný případ u tak malého dítěte.

Dospělí odjeli

Jerman byl na návštěvě u příbuzných už pár týdnů. Děti měla hlídat šestnáctiletá dívka, která je údajně mentálně postižená. Nikdo dospělý doma nebyl, protože se jelo vyzvednout příbuzného na autobusovou zastávku.

Chlapeček moc plakal, pětiletá dívka ho utopilaChlapeček moc plakal, pětiletá dívka ho utopila | Facebook.com

„Jsem tu dvacet šest let a nikdy jsem nic podobného neviděla. V tak nízkém věku se nedá dokázat úmysl,“ řekla Mary Marquez, která se zabývá kriminalitou mladistvých, dětí a problémy v rodině. Dívka prý zatčena nebyla.

„Právě mi byla položena ta nejtěžší otázka, na kterou nechce žádný rodič nikdy odpovídat. Jakou rakev si přeju pro svého syna,“ napsal zdrcený otec chlapečka na Facebook. Policie dál případ vyšetřuje. Bude se například zajímat o to, proč v domě nezůstal nikdo z dospělých a jaká byla péče o ostatní děti.

crakazasecrak ( 11. června 2011 10:55 )

utopila ta 16letá mentálka a malou navedla co má říkat?? asi bych ji šlápnul idiotce na krk!

denia ( 10. června 2011 15:59 )

dobře na fotografie.Tam jsou mentálně postižení všichni.

crakazasecrak ( 10. června 2011 15:41 )

no dobře ,ale že ten parchant věděl ,že ho tím umlčí?holka taky musi být vypatlaná!

zlatovlaska ( 10. června 2011 13:45 )

chyba dietata? co boli zac rodicia ci nechali 18 mesacneho, 5 rocnu so 16 rocnou mentalne postihnutou? narezat by si zasluzili sibnuti rodicia!

limak007 ( 10. června 2011 13:31 )

Nechápu, co je v tomhle parchantovi (crakazasecrak) za brutalitu?? Co udělá, až mu bude 50 let?? dal bych ho hned pryč do koncentráku ,nebo bych ho musel řezat každý den!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud