Kaddáfí vlastní 150 tun zlata!

Autor: Martin Melichar, mivrk - 
23. března 2011
06:47

Evropská unie sice zmrazila libyjskému diktátorovi a jeho rodině všechna bankovní konta na svém území, nyní se ale ukázalo, že má Muammar Kaddáfí (68) uloženo ve státní libyjské bance zhruba 150 tun zlata v hodnotě 6,5 miliardy dolarů! S tímto jměním by vydržel financovat válku proti Západu a povstalcům dlouhé měsíce.

Pokud by se Kaddáfí dostal na oficiální žebříček nejbohatších miliardářů světa, který vydává každoročně časopis Forbes, umístil by se jen s tímto »zlatým majetkem« těsně za šéfem Applu Stevem Jobsem (56). Podle Financial Times navíc vlastní i velkou částku v hotovosti, kterou v minulosti obdržel za prodej ropy.

Kaddáfí používá děti jako lidské štíty

Boje v Libyi pokračovaly i v úterý. Nejvíce bomb svrhli spojenci na hlavní město Tripolis a jeho okolí, kde se údajně skrývá i Kaddáfí. Jeho jednotky i přes vyhlášené příměří nadále odstřelovaly nespokojené povstalce ve městech Misuráta a Zintán. Počet mrtvých a zraněných nelze vyčíslit, novináři totiž nemají přístup do míst útoků ani do nemocnic. Kaddáfí začal jako lidské štíty používat i děti. Do bojů se zapojí i NATO, které bude v Libyi prosazovat zbrojní embargo.

Na východě země se včera zřítil americký letoun, šlo však o technickou závadu a pilot s navigátorem se stačili katapultovat. Proti vojenskému zásahu v Libyi se postavil další africký diktátor – zimbabwský prezident Robert Mugabe (87). „Jste pokrytci, kterým jde jen o ropu,“ prohlásil na konto koalice zemí, které válku s Libyí vedou.

jakub-moravec ( 1. dubna 2011 11:17 )

alexi, myslímže jste mi nerozuměl a nebo nevíte nic o tom proč ty mrakodrapy spadly? Neshodily je ty dvě letadýlka, ale-----------a to jsem právě myslel, že nám to napíšete, když tak všechno víte. Viděl jsem o tom holandský film, že to bylo úplně jinak a já tomu věřím taky. Ale to co jste napsal o JFK, nevěřím že by to byl Bush jr. To komado ostrostřelců a pak jít na presidenta? Nesmysl, už i z toho důvodu že by jeho jako president zase odprásknul jiný střelec. A i kdyby to byl ten Bush, vy byste o tom rozhodně nevěděl, taková věc se pěkně drží pod pokličkou. Já sledoval oba ty Bushe z televize, skoro ob den a žádný Bush nemohl zabít Kennedyho. Může to být úplně jinak než si kdo myslí. Celých 100 let jsme mysleli, že TITANIK se potopil když narazil do ledovce, až pak za 100 let od té nehody se to vyzradilo, že ten kormidelník se spletl a kormidlo točil do ledovce a ne od ledovce. Napadlo by to někoho? A to s tím Kennedym může být taky tak, něco co nikdo si ani nemohl pomyslet. Spekulovat o JFK nelze, ale jsou důkazy že WTC nemohly shodit ty letadýlka. Přeji hezký den. Příjdu si tu zase za týden pro odpověď

alex0800 ( 30. března 2011 22:32 )

WTC 9/11? Myslíte false flag operaci s cílem najít lidstvu obětního beránka pro start války o ropu? Jak si Bush ještě půlhodiny povídal s dětmi ve škole, než se "rozhodl jednat?" Ale jděte.. Na toto téma již řečnilo mnoho lidí a dokumentů. I nezaujatých znalců. Fakt je, že světové zásoby ropy jsou velmi silně nadhodnoceny. Když sledujete "humanitární" akci v zemi Kaddáfího (myslím 1,2 m barelů/den) a její vliv na světovou cenu ropy včetně oslabování USD, tak si s námi OPEC zahrává. Ale on si s námi zahrává hned ve dvou směrech. Zkrátka svět vykreslovaný duopolem médií je velmi odlišný od reálného světa a pokud si toto každý uvědomíme, máme půlku boje o svobodu vyhranou!

jakub-moravec ( 25. března 2011 01:14 )

alexi, dřív než vám napíšu svoje vyjádření na váš dopis o Kennedym, máte tu další melouch , abyste nám napsal co si myslíte na ty dvojčata - World Trade Center. Přeji hezký den.

alex0800 ( 24. března 2011 12:33 )

Profesní zázemí bych nezmiňoval, ale dejme tomu, že ferda mravenec včetně i třeba diplomacie. Jinak za velkou část svých znalostí vděčím (naštěstí) rodovému "příběhu" či chcete li tajemství. Zkrátka původ mé rodiny a moji předkové jsou mi velkou inspirací v této věci. Nebo spíše v tomto boji. Vše je o hledání "ztracené" historie a poučení se z chyb našich předků..

bleskplesk ( 24. března 2011 12:00 )

Kde je Lybie?

Zobrazit celou diskusi