Arizonské Psycho: Filmař žil v domě s mrtvou matkou

Psycho - producent si ho přenesl do reálného života  (Autor: youtube.com)
Autor: mivr - 
15. března 2011
06:02

Filmový producent z Arizony Timothy Fattig, který tvoří strašidelné filmy, se asi inspiroval světoznámým thrillerem Alfreda Hitchcocka. Stejně jako hlavní hrdina filmu Psycho žil v domě s vlastní mrtvou matkou!

Arizonský filmový producent z Tombstone Timothy Fattig se asi úplně vžil do svého povolání a lásky - hororů. Když mu zemřela matka, její smrt neohlásil a žil s její mrtvolou rok v jednom domě. Sousedům tvrdil, že je v nemocnici.

Nechtěl se jí vzdát ze žalu

Když do domu matky a syna dorazila sociální pracovnice, která měla zkontrolovat stav osmašedesátileté paní Jill Fattig, syn jí řekl, že je maminka v nemocnici v Tucsonu.

Sociální úřad si tuto informaci samozřejmě ověřil a zjistil, že to není pravda. Policie si tedy získala povolení k domovní prohlídce a co v domě objevila, bylo šokující. Našla tam ženiny kosterní pozůstatky! Pracovník filmové společnosti Desert Scream Productions žil v domě s mrtvou matkou rok.

A jak milovník hororů policii odůvodnil, že žil rok v domě s hnijícím tělem vlastní matky? Prý když ji našel mrtvou, cítil takový žal, že nedokázal její skon oznámit úřadům. Sousedům pak tvrdil, že je v nemocnici.

Milovník hororů

Arizonská policie už muže, který o sobě na Facebooku prohlašuje, že je fanouškem hororů jako Resident Evil či The Godfather, zatkla za podezření z usmrcení z nedbalosti na kauci čtyřicet tisíc liber (v přepočtu asi 1 120 000 korun). Pokud pitva prokáže, že šlo o přirozenou smrt, bude Timothy trestán jen za přestupek, že neoznámil matčinu smrt.

To, co Timothy Fattig udělal, velmi připomíná příběh mistra Hororů Alfreda Hitchcocka Psycho. V něm Norman Bates, kterého si ve filmu ze šedesátých let zahrál Anthony Perkins, žije v domě s mrtvou matkou a jednou se u něj ubytuje prchající dívka, kterou ztvárnila Janet Leigh. On se převleče do matčiných šatů, vezme si paruku a nebohou dívku ubodá nožem ve známé sprchové scéně.

avidx ( 15. března 2011 20:44 )

V Magazínu Práva jsem se dočetl, že měla v roce 1980 krátký románek s Elvisem Presleym. To už byl Elvis tři roky po smrti. Cher se asi taky inspirovala hororem . A Magazínu Práva se dá víc věřit než Blesku .

pelagie ( 15. března 2011 08:17 )

Který blb to napsal, snad Anthony Perkins ne ???

ellora_danen ( 15. března 2011 07:31 )

...asi tu bude "psycho" někdo z Blesku...

ouha ( 15. března 2011 06:28 )

Pravopis "sepisovatelů" Blesku - to je taky horor.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud