Brit šokoval tetováním lebky na obličeji!

Brit svou novou kérkou na obličeji pořádně vyděsil vlastní přítelkyni
Autor: Jan Jedlička, INT - 
18. února 2011
11:36

Největší idiot v Británii, tak tituluje chlapíka, který si říká „Mad Dog“ Deon britský The Sun. Je mu 27 a jeho tělo pokrývá již 37 tetování! Posledním na obličeji pořádně vytočil svou přítelkyni, která se s ním přihlásila do talkshow Jeremyho Kylea.

Jeho přítelkyni Catherine (31) již přetekly nervy a objevila se s Deonem v televizní show Jeremyho Kylea v díle s názvem „Jak jen si můj přítel mohl zničit tvář. Jeho poslední „ozdobou“ na těle je lebka na tváři. Deon tak vypadá jako živý mrtvý s dírou po kulce uprostřed čela.

„Minulý týden mi řekl, že si nechá potetovat tvář. Myslela jsem si, že žertuje,“ stěžovala si v pátek ráno Kyleovi Catherina. Nežertoval a domů se vrátil s pomalovanou tváří. „Nezajímá mě, jak vypadám, jsem, kdo jsem. A lidi mě tak musí brát,“ komentoval v televizi svou kérku Deon.

I na moderátora to bylo moc!

Moderátor Jeremy Kyle (45) ve své show, kde se často hovoří o problémech spojených se sexem, zdravím, alkoholem, drogami nebo násilím zažil již mnohé. Tetování lebky bylo zřejmě i na něj trošku silné kafe. „Nejde mi na rozum, proč by si někdo tetoval lebku na obličej,“ sarkasticky ohodnotil Deonův vzhled Kyle.

Závislost na tetování není až tak neobvyklá, jak by se mohlo na první pohled zdát. Mnohý, kdo se nechá jednou tetovat potvrdí, že má chuť pokračovat dál a dál. Sedmadvacetiletý Deon to však pořádně přehání. Své první tetování si na tělo pořídil v 17 letech. Během 10 let jich přibylo dalších šestadvacet!

Největší idiot v Británii, tak tituluje chlapíka, který si říká „Mad Dog“ Deon britský The Sun. Je mu 27 a jeho tělo pokrývá již 37 tetování! Posledním na obličeji pořádně vytočil svou přítelkyni, která se s ním přihlásila do talkshow Jeremyho Kylea.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

ellora_danen ( 19. února 2011 19:42 )

...a to jste vyčetl kde? Tetování je staré již pár tisíc let a mělo původně náboženský význam. Pravda je, že neslavnou pověst si získalo za komunistů díky kriminálníkům, kteří si svoje "výtvory" prováděli naprosto laicky a ve špatných podmínkách, ale to opravdu nemá s tetováním nic společného.

ellora_danen ( 19. února 2011 19:34 )

že obličej je to jeho, nikomu tím neubližuje, zaplatil si to sám...prostě je to jen a jen jeho věc.

gogo ( 19. února 2011 09:13 )

Dnes ??? Kdy půvabná mladá děvčata chodí zcela zohyzděna tetováním ? Tetováním, které dříve bylo doménou pouze námořníků a trestanců ??? K smíchu...

pozzzor ( 18. února 2011 15:23 )

Myslím,že je to jeho věc a že i s tou kérkou na ksichtě vypadá lépe,než klika,co si tu bleje svoje kydy.Třeba už nemá co zkazit a je už ošklivej od přírody?Nebo se mu to prostě líbí?Nevím,ale takovejch keců co si tu člověk přečte od inteligentních vesničanů to je fakt hrozný.Nazdar a dej se taky pokérovat.Pak budeš v Blesku a splní se ti konečně tvůj se příšero

cheeroke ( 18. února 2011 12:48 )

na Zealande ma potetovany ksicht kdejaky maur a maurka, a nikomu to nevadi.Ostatne Britanie nebo Zealand, obe zeme platej dane jedny kralovne

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud