Luxusní prostitutka popsala Berlusconiho harém

Autor: INT, ap - 
27. 1. 2011
21:05

"Berlusconiho palác byl obsazen d*vkami." Tak popisuje jedna z dívenek, které se účastnily sexuálních hrátek s italským premiérem, jeho pravidelné dýchánky. Luxusní prostitutka Patrizia D'Addario promluvila.

„Na stole mnoho láhví nejdražšího šampaňského a kousky horké pizzy. Přicházejí ještě nějaká další děvčata, lesbický pár a prostitutky,“ popsala luxusní prostitutka Patrizia detaily ze společenských dýchánků italského premiéra Berlusconiho. Silvia Berlusconiho chtějí odvolat. Ale není to jen závist? Protože pánové, kdo z vás to má.

Nevěřila jsem vlastním očím

"Na úvod se s námi všemi políbí. Mnoho z nás už zná. Promítá se dokumentární film, který Silvia Berlusconiho oslavuje. Všichni v něm zpívají „Jak dobře je, že máme Silvia.“ Přidáváme se a refrén La Ola, La Ola burácí celým palácem.

„Bylo to jak v tureckém harému,“ nevěřícně kroutí hlavou i zkušená luxusní prostitutka Patrizia. „Silvio se rozvaloval na pohovce a všechny dívky jsme mu byly zcela k dispozici. Zažila jsem mnoho, ale aby dvacet žen obskakovalo jednoho muže, bylo i pro mě novinkou.“

Žertující lesbičky

Lesbičky si spouští své podvazky a žertují s Berlusconim. „Silvio, půjdeš s námi o víkendu cvičit do fitcentra? Slíbil jsi nám to.“ Berlusconi se nenechá zaskočit a obrací se na nás. A co vy děvčata, půjdete s námi? Půjdeme na masáž, odpočineme si, užijeme spoustu zábavy.“

Berlusconi často působil jako malé dítě, které právě dostalo lízátko v lunaparku, uzavřela popis šéfa Itálie Patrizia. Miloval, když mě hladil mezi stehny, a donekonečna mi opakoval. „Jak jen máš překrásnou kůži.“

Některé Berlusconiho holčičky

Patrizia D'Addario – luxusní prostitutka. Ta, která Silvia zradila a promluvila o jeho hrátkách.

Stefania Prestigiacomo tak jako český kandidát na Nobelovu cenu míru Michael Kocáb „pracovala“ i ona jako ministryně pro životní prostředí. Ještě předtím si střihla roli ministryně pro rovnoprávnost.

Camilla Ferranti – televizní herečka, na novoroční párty pořádané Berlusconim byla jednou z padesáti dívek, které dostaly 2000 euro (50 000 Kč) na ruku, aby si něco hezkého koupily.

Eleonora Gaggioli – Berlusconi prosadil kandidaturu této blonďaté herečky do parlamentu EU. Jeho manželka ji označovala za nestydatou potvoru.

Angela Sozio – další kandidátka do evropského parlamentu. Zúčastnila se soutěže Big Brother.

Barbara Matera  – televizní hlasatelka. I ji odměnil Berlusconi za její služby Evropským parlamentem.

Noemi Letizia – dívka, která celou aféru kolem Berlusconiho hrátek rozpoutala. Při narozeninách svých osmnáctin se vyfotila se Silviem při skleničce sektu a vzápětí se objevilo podezření, že ji jako nezletilou Berlusconi sexuálně zneužíval. Poté začaly vycházet na povrch detaily…

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

kajakosik ( 25. února 2011 08:45 )

Meli sme tu harem-dali nam to darem stop

jakub-moravec ( 29. ledna 2011 01:24 )

Žirafo, tvoje slovíčka tu někde vypadly?

zirafa ( 28. ledna 2011 23:01 )

kolemjdouci_clobrda ( 28. ledna 2011 09:02 )

fotky Topolánka s obnaženým moudím

jakub-moravec ( 27. ledna 2011 23:02 )

djaba: Ty brďo! To já jsem ve výhodě, já manželku nemám a proto mi to nemá kdo zakázat se tam jít podívat. Harémy, to bylo vždy moje, aspoň v mé fantazii. A máš na počítači heslo? Aby ti manželka nedělala problémy že si tu libujeme v harémách. Já když jsem byl ještě ženatý a manželka mě držela pěkně na uzdě a hlídala každý můj krok aby někde nezahnul, tak jsem si říkal, žít třeba v Turecku, budu mít manželek víc a hned budu mít harém. Ale harém s prostitutek by nechtěl, k tomu by musel mít opavdu balík, ale já myslel na harém z lásky. Viděl jsem jednou dokumentární film o jedné rodině v Americe a on měl 3 manželky, legálně, tam za velkou louží v zemi neomezených možností je možné téměř všechno. Oni žili spolu jako jedna rodina. Tak něco takového by také chtěl. Když ty 3 ženy se dohromady shodli a nebyli si navzájem žárliví, tak takový život to je potom jako ráj na zemi. Denně mohl mít group sex ve třech, to tam v tom filmu nebylo.Zjistil jsem, že je to tam v Americe opravdu legální, pokud všichni se na tom tak dohodli. Trestné by to bylo jedině tehdy, kdyby on se oženil po druhé s jinou ženou a ta první o tom nevěděla. Tak za to je vězení. Teď si o tom domácím harému můžu akorát nechat zdát.

Zobrazit celou diskusi
Další videa