Při pádu letadla zahynuli dva lidé

Ilustrační foto  (Autor: profimedia.cz)
Autor: ČTK - 
19. července 2011
11:21

Při pádu malého letadla na Rokycansku zemřeli dva lidé. Podle záchranářů spadl stroj na pole mezi Osekem a Volduchami. Zahynuli oba muži, kteří byli na palubě.

"Zranění byla neslučitelná se životem," řekla Ptáčková. Podle mluvčí hasičů záchranáři spadlý stroj v poli hledali s pomocí vrtulníku, který je shora naváděl.

Bližší podrobnosti nemá zatím ani policie. Její rokycanská mluvčí Jana Tomková pouze pád letadla potvrdila. "Policie právě míří na místo," doplnila.

V Česku je to v krátké době další tragická nehoda při pádu malého letadla. Minulý týden se v Brně-Medlánkách zřítilo ultralehké sportovní letadlo, v němž zahynul bývalý hokejový reprezentant Jaroslav Jiřík (71), první Čech, který hrál v NHL.

lycia ( 19. července 2011 17:04 )

Toto sem může napsat jen ubožák (slušně řečeno).S příspěvky pode mnou nesouhlasím.Nebyl to žádný zbohatlík ani machýrek co si koupil letadlo či pilotní průkaz.Byl to skvělý člověk a určitě nalétal více kilometrů než vy jste nachodily.

zubni.pasta ( 19. července 2011 13:11 )

zubni.pasta ( 19. července 2011 13:11 )

zubni.pasta ( 19. července 2011 13:10 )

machrují lítání rozumí jak vůl hvězdám a pak to tak dopadá...jinak s těmi příspěvky pode mnou naprosto souhlasím.Když lítání nerozumí tak ať do letadla neleze.Vidím to nad barákem kde jaký osel dnes lítá a machruje.

arne127 ( 19. července 2011 12:29 )

to vypadá když kdejaký zbohatlík si koupí letecký průkaz je to jako u řidičáku jen tak dál a houšť čim víc zbohatlíků se zabije tím lépe

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud