Policisté pronásledovali auto v protisměru

Ilustrační foto
Autor: Jiří Čada - 
11. června 2011
20:19

Opět drama na dálnici! Dalšího údajného piráta jedoucího v protisměru pronásledovali v sobotu dopoledne policisté na dálnici D1 na Vysočině.

V sobotu krátce před desátou hodinou dopoledne zvedl dálniční policejní hlídky nečekaný telefonát. Jeden ze šoférů policisty varoval, že v protisměru jede po dálnici na Brno osobní automobil značky Volvo kávové barvy.

„Naši kolegové z dálničního oddělení v Bernarticích okamžitě na šedesátém šestém kilometru ve směru na Brno zastavili veškerý provoz na dálnici,“ uvedla mluvčí policistů kraje Vysočina Dana Čírtková. Ve stejné chvíli se už z dálničního oddělení ve Velkém Beranově po dálnici na Prahu řítila policejní hlídka, která měla za úkol piráta stůj co stůj zastavit.

„Policisté na sedmdesátém sedmém kilometru zjistili, že se naštěstí jedná o planý poplach. U krajnice tam stálo vozidlo pracující pro správu a údržbu dálnice, jehož posádka v protisměru rozmísťovala po vozovce plastové kužele v místech, kde má být provedena oprava výtluků,“ dodala k nečekanému poplacu na dálnici policejní mluvčí Čírtková. Zhruba po čtvrthodině byl ve směru na Brno znovu obnoven na dálnici provoz.

 

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

tomik007 ( 12. června 2011 02:02 )

jeste neni za katrem?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud